reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
To trzymam kciuki, żeby nie przyszła :) ja mam jeszcze 5 dni ale już siedzę jak na szpilkach 🙈 mam różne objawy, ale mogą znaczyć wszystko albo nic, za 6 dni testowanko, o ile @ nie przyjdzie wcześniej
Nic mi nie mów 😂 prawie 2 lata starań a ja głupia mam nadzieję, że nie przyjdzie 😂 to już jest dla mnie w kategorii niemożliwego...nawet nie potrafię sobie wyobrazić siebie z własnych dzieckiem 😂 jak do jutra nic się nie zmieni to pewnie będzie trzeba zrobić test 😱
 
Nic mi nie mów 😂 prawie 2 lata starań a ja głupia mam nadzieję, że nie przyjdzie 😂 to już jest dla mnie w kategorii niemożliwego...nawet nie potrafię sobie wyobrazić siebie z własnych dzieckiem 😂 jak do jutra nic się nie zmieni to pewnie będzie trzeba zrobić test 😱
Nadzieja umiera ostatnia :) i tez nie ma co sobie wyobrażać jak to będzie z dzieckiem bo wszystko jest zupełnie inaczej niż to sobie można wyobrażać 😅 serio! Starania mogą trwać interwały ale w końcu zaskoczy, prędzej czy później :) Trzymam mocno kciuki za Twoje dwie kreseczki, czy teraz czy przy innym cyklu, zawsze będę Trzymać kciuki, żeby tym razem się udało :)

z resztą za każda tu kobietkę będę mocno trzymać kciuki tyle ile będzie trzeba :) za siebie tez 😅
 
Nic mi nie mów 😂 prawie 2 lata starań a ja głupia mam nadzieję, że nie przyjdzie 😂 to już jest dla mnie w kategorii niemożliwego...nawet nie potrafię sobie wyobrazić siebie z własnych dzieckiem 😂 jak do jutra nic się nie zmieni to pewnie będzie trzeba zrobić test 😱
Ooo, ktoś z podobnym stażem :) witaj! Trzymam kciuki! U nas 2,5 roku ale tyle kłód pod nogi ze takich miesięcy gdzie była realna szansa było dosłownie kilka... i jedna strata. powodzenia dziewczyny! Nie poddajemy się :))
 
Nadzieja umiera ostatnia :) i tez nie ma co sobie wyobrażać jak to będzie z dzieckiem bo wszystko jest zupełnie inaczej niż to sobie można wyobrażać 😅 serio! Starania mogą trwać interwały ale w końcu zaskoczy, prędzej czy później :) Trzymam mocno kciuki za Twoje dwie kreseczki, czy teraz czy przy innym cyklu, zawsze będę Trzymać kciuki, żeby tym razem się udało :)

z resztą za każda tu kobietkę będę mocno trzymać kciuki tyle ile będzie trzeba :) za siebie tez 😅
Ale to miłe ❤️ Kciuki również za Ciebie!
 
Dziewczyny drogie , tu u nas na forum, jak dobrze pamiętam, była któraś dziewczyna, która miała kłopot z zagnieżdżeniem zarodka. Moja koleżanka boryka się z podobnym problemem i chciałam jej coś podpowiedziec. Nie pamiętam tylko kogo pytać :)
 
Dziewczyny drogie , tu u nas na forum, jak dobrze pamiętam, była któraś dziewczyna, która miała kłopot z zagnieżdżeniem zarodka. Moja koleżanka boryka się z podobnym problemem i chciałam jej coś podpowiedziec. Nie pamiętam tylko kogo pytać :)
Możliwe, ze to ja? Od października włącznie miałam 4 biochemy, przynajmniej tak zakładam, były bladziochy przed @ a okres i tak wpadał w terminie, dwa cykle z testami o bieli vizira.

Edit, zrozumiała, ze koleżanka może coś mi poradzić 🙈😅 ja niestety nie pomogę, jak w tym cyklu powtórzy się historia to dopiero wtedy pójdę w tej sprawie do gine, oficjalnie staramy się drugi cykl, wcześniej tylko zmiana nawyków na kończenie we mnie, ze tak powiem 😅😅 (jak bedzie biel vizira i @ to i tak pójdę w tej sprawie to omówić) jak będę coś wiedziała to dam znac :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry