reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej przychodzę z pytaniem, 5.05 mam umówiona wizytę u dentysty na której będę miała wyrywana górna ósemkę, będzie to mój 21 dzień cyklu, czyli 7dpo, czy w razie czego istnieje jakieś zagrożenie i czy powinnam zrezygnować z tego terminu? Chce tylko dodać, ze ciężko się umówić na wyrwanie zęba tak aby np. był to dzień przed owulacja :/ Nie chce tez marnować żadnego cyklu, co powinnam zrobić?
Ja wyrywam normalnie :) dwie wyrwałam, ostatnia przede mną i to rosnąca poziomo w dziąśle. Wolę to zrobić przed ciąża bo wiem, że w ciąży czesto psują się zęby :)
 
reklama
Pierwszy dzień @...jeszcze bez @ 🤷 zazwyczaj już dzień przed @ przestają boleć piersi a tym razem miałam 2 dni mniejszy ból i dzisiaj masakra, ciężko się dotknąć 🤦 w ogóle nie czuje się na okres, w sumie ciekawe... Pewnie dostanę w nocy ale pierwszy raz mam jakiś taki cień nadziei
To trzymam kciuki, żeby nie przyszła :) ja mam jeszcze 5 dni ale już siedzę jak na szpilkach 🙈 mam różne objawy, ale mogą znaczyć wszystko albo nic, za 6 dni testowanko, o ile @ nie przyjdzie wcześniej
 
To prawda [emoji2272]
Ja przed ciąża leczyłam, zostały mi jakieś drobiazgi i tak trochę je olałam i juz w 5 tygodniu ciąży zaczęło się zębowe szaleństwo, przyplątał się stan zapalny dziąseł, a stan zębów pogarsza się w takim tempie, że dentysta nie wychodzi z szoku [emoji23][emoji28][emoji2356]
Ja wyrywam normalnie :) dwie wyrwałam, ostatnia przede mną i to rosnąca poziomo w dziąśle. Wolę to zrobić przed ciąża bo wiem, że w ciąży czesto psują się zęby :)
 
Mi niestety chyba zbliża się @ :( Planowo w poniedziałek, ale już delikatnie zaczynam czuć krzyż i podbrzusze czyli klasyk... Wczoraj przez chwilę kuł jajnik z którego była owu, przed chwilą ten drugi. Chciałam jutro zatestować 13dpo,ale chyba się wstrzymam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry