reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Nie dostałaś wytycznych kiedy odstawić?

A nikt i nie powiedział ,co masz teraz robic?
Miałam zrobić betę w dniu spodziewanej miesiączki. Kalendarzyk pokazuje mi dzisiaj ale ostatni cykl miałam dłuższy o dwa dni... I wychodziloby wtedy że @ przyjdzie w niedzielę. No ale 14dpo beta powinna już wskazać chociaż jakaś minimalną wartość 🙄 chyba nie ma się co łudzić
 
Miałam zrobić betę w dniu spodziewanej miesiączki. Kalendarzyk pokazuje mi dzisiaj ale ostatni cykl miałam dłuższy o dwa dni... I wychodziloby wtedy że @ przyjdzie w niedzielę. No ale 14dpo beta powinna już wskazać chociaż jakaś minimalną wartość [emoji849] chyba nie ma się co łudzić

Ja miałam wytyczne w odniesieniu do dni po owulacji i dla mnie to jest miarodajne, bo owu czasem może się przesunąć, a wtedy i termin @. Jeśli miałaś potwierdzona owu i w 14dpo beta jest negatywna to ja bym odstawiła proga.
 
Hej [emoji4] tak ciągle mam w głowie wyniki mojej tarczycy a endokrynolog w czwartek więc jeszcze trochę musze poczekać [emoji3166]
I doskonale wiem, że tylko lekarz mi odpowie czy coś mi jest czy nie ale może któraś miała podobne wyniki i na coś to wskazywało. Np niedoczynność czy coś?
TSH 2,9
Ft3 44%
Ft4 35%
Anty tpo w normie
Anty TG 132 - norma do 115
 
Trzymam kciuki! Oby to nie było nic groźnego
I nie wiadomo skąd te plamienia. Na usg nic nie widać. Miałam przyjąć 2 tabletki dupka po powrocie do domu i 2 wieczorem. Ogólnie zmiana z 1x2 na 2x2. W razie krwawien mam jechać na IP. Pon i śr mam zrobić beta hcg i w środę progesteron.
 
I nie wiadomo skąd te plamienia. Na usg nic nie widać. Miałam przyjąć 2 tabletki dupka po powrocie do domu i 2 wieczorem. Ogólnie zmiana z 1x2 na 2x2. W razie krwawien mam jechać na IP. Pon i śr mam zrobić beta hcg i w środę progesteron.
Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze, takie plamienia czasem się zdarzają, ale dobrze, ze jesteś czujna :) pewnie nie ma się czym martwić ale tez ostrożności nigdy za wiele :) a który tc?
 
I nie wiadomo skąd te plamienia. Na usg nic nie widać. Miałam przyjąć 2 tabletki dupka po powrocie do domu i 2 wieczorem. Ogólnie zmiana z 1x2 na 2x2. W razie krwawien mam jechać na IP. Pon i śr mam zrobić beta hcg i w środę progesteron.

Będzie dobrze, zobaczysz! 😊 Tyle dziewczyn trzyma tu za Ciebie kciuki, że musi być wszystko w porządku ✊
 
Hej przychodzę z pytaniem, 5.05 mam umówiona wizytę u dentysty na której będę miała wyrywana górna ósemkę, będzie to mój 21 dzień cyklu, czyli 7dpo, czy w razie czego istnieje jakieś zagrożenie i czy powinnam zrezygnować z tego terminu? Chce tylko dodać, ze ciężko się umówić na wyrwanie zęba tak aby np. był to dzień przed owulacja :/ Nie chce tez marnować żadnego cyklu, co powinnam zrobić?
 
reklama
Hej przychodzę z pytaniem, 5.05 mam umówiona wizytę u dentysty na której będę miała wyrywana górna ósemkę, będzie to mój 21 dzień cyklu, czyli 7dpo, czy w razie czego istnieje jakieś zagrożenie i czy powinnam zrezygnować z tego terminu? Chce tylko dodać, ze ciężko się umówić na wyrwanie zęba tak aby np. był to dzień przed owulacja :/ Nie chce tez marnować żadnego cyklu, co powinnam zrobić?
Nie ma zagrożenia. Możesz iść wyrwać ząb 🙂
 
Do góry