reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja mam postanowienie, że w drugiej fazie cyklu nie piję. W sumie w pierwszej też nie piję, bo ciągle jestem na metformine, a przy niej nie można [emoji16]

W sumie nie piję od stycznia 2019. Non stop albo starania o dziecko, albo leki, albo ciąża albo kp, potem znowu starania i leki[emoji2368] taką mam czasem ochotę na lampkę wina wieczorem[emoji2356]
Jeżeli chodzi o leki to wiadomo [emoji4]
Ja leków nie biorę i piję normalnie cały cykl (tzn nie codziennie wiadomo [emoji81] i z umiarem). Na początku starań nie piłam wcale a i tak nic nie wychodziło więc teraz jeśli mam ochotę to pozwalam sobie na winko czy drinka :)
 
reklama
Jeżeli chodzi o leki to wiadomo [emoji4]
Ja leków nie biorę i piję normalnie cały cykl (tzn nie codziennie wiadomo [emoji81] i z umiarem). Na początku starań nie piłam wcale a i tak nic nie wychodziło więc teraz jeśli mam ochotę to pozwalam sobie na winko czy drinka :)
ja to mam w sumie tak, że przed owu spoczko, a po owu odpuszczam picie, w sumie teraz i tak za bardzo nie ma kiedy i gdzie wiec jakoś nie czuje potrzeby nawet ;)
 
Jeżeli chodzi o leki to wiadomo [emoji4]
Ja leków nie biorę i piję normalnie cały cykl (tzn nie codziennie wiadomo [emoji81] i z umiarem). Na początku starań nie piłam wcale a i tak nic nie wychodziło więc teraz jeśli mam ochotę to pozwalam sobie na winko czy drinka :)
Wiesz co? Ja jestem hipochondryczką. Tyle rzeczy wmawiam sobie i dziecku, że nie chcę sobie dodawać powodu do zamartwiania🤦‍♀️ bo znam siebie i wiem, że na pewno bym się później martwiła, chociaż przecież nie byłoby o co 😛
 
Hej! U mnie dzisiaj 9dc i od wczoraj rozciągliwy śluz więc chyba owulacja za rogiem. ;) Ciekawe czy jeśli szybciej będzie owulacja to zaś wydłuży mi się faza lutealna. 🤔 Testować mam zamiar i tak w 32dc jeśli do tego dnia nie dostanę okresu. A to dzień przed moimi urodzinami. ;)
 
reklama
Do góry