reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A mnie coś dopadło zwątpienie że chyba się nie udało... Wiem, wiem, póki nie ma @ to trzeba wierzyć :) wmawiam to sobie właśnie. Ale chyba wolę to chwilowe zwątpienie i miłe zaskoczenie niż maniakalne myślenie o testowaniu tak jak miałam ostatnie 2 dni. A negatywne myśli wzięły się stąd że mż właśnie dowiedział się że najprawdopodobniej (najwcześniej) za 2 tyg dostanie termin na powtórną operację (jedną miał rok temu) a mniej więcej wtedy wypadną kolejne staranka i boję się że 2 cykle przepadną 🥺🙁 Niestety ciągle coś złego za nami się ciągnie... ☹️ Niech przyjdzie coś pozytywnego!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, a propo testów owu :) załączam zdjęcie mojego z dziś (11dc) owu wg wyliczeń za 3dni. Wg apki poziom LH 0,61 czyli low, ale wydaje mi się dość wyraźny :) w każdym razie w porównaniu do poprzednich. Myślicie, ze mogę się spodziewac jutro lub pojutrze pozytywnego? :) czy to jeszcze nie to?
 

Załączniki

  • 0911A245-66FA-4370-96D0-FDCA9FE546F0.jpeg
    0911A245-66FA-4370-96D0-FDCA9FE546F0.jpeg
    182,9 KB · Wyświetleń: 70
Dziewczyny, a propo testów owu :) załączam zdjęcie mojego z dziś (11dc) owu wg wyliczeń za 3dni. Wg apki poziom LH 0,61 czyli low, ale wydaje mi się dość wyraźny :) w każdym razie w porównaniu do poprzednich. Myślicie, ze mogę się spodziewac jutro lub pojutrze pozytywnego? :) czy to jeszcze nie to?
no wg mnie jutro może być pik :) bierz partnera w obroty :D
 
reklama
Do góry