reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
A mi odwołali dzisiejszą wizytę... jestem mega zła 😭. Będę brała od jutra po 1 tabletkę duphastonu - owu teoretycznie powinna być wczoraj. Mam 7 tabletek, w piątek lekarza prywatnie tego to juz raczej nie odwołają..... to mi przepis ze brakujące 3.
 
Zjadłam obiad i tak mi się jakoś niedobrze zrobiło... do tego jakoś strasznie intensywnie mi pachniał, aż ciężki do zniesienia był dla mnie ten zapach, ładnie pachniał ale tak przytłaczająco 🙄 Gdyby nie fakt, że jestem 2 dni po owu to już bym się nakręcała że to na pewno ciąża 😂😂😂 Tak to właśnie jest z tym samopoczuciem i objawami ciążopodobnymi 🤣
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj 11 dpo, wszystko wygląda podobnie jak w poprzedniej ciąży, piersi powiększone ale nie bolą, są widoczne delikatne żyłki, śluz biały leciutko grutkowaty i jestem strasznie rozdrażniona.
Ale wcześniej była też wrażliwość na zapachy teraz tego nie mam, czekam na rozwój wydarzeń
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj 11 dpo, wszystko wygląda podobnie jak w poprzedniej ciąży, piersi powiększone ale nie bolą, są widoczne delikatne żyłki, śluz biały leciutko grutkowaty i jestem strasznie rozdrażniona.
Ale wcześniej była też wrażliwość na zapachy teraz tego nie mam, czekam na rozwój wydarzeń
Trzymam kciuki żeby@ nie przyszła i żeby wszystko było w porządku 🙂
 
Ten sam test o co chodzi ?
 

Załączniki

  • IMG_3095.jpg
    IMG_3095.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 137
reklama
Do góry