reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Hej, sporadycznie tu wchodzę, staramy się o dziecko, ale staram się nie nakręcać przed TYMI dniami, wcześniej też kupowałam testy owulacyjne i podchodziłam do tych starań bardzo mechanicznie. W tym miesiącu postanowiłam nic nie czytać przed i nie kupować testów owu do tego jeszcze remont itd więc nie myślałam tak bardzo o tym wszystkim jak wcześniej.
Dwa dni temu zauważyłam na papierze czop śluzu, kurze jajko, chyba przesunęła mi się owu o około 4-5 dni. Akurat też tego wieczoru kochaliśmy się, mam nadzieję że tym razem się uda 🙃 Szkoda tylko że mieliśmy wcześniej dość długa przerwę w stosunkach przez (ok 3 tyg) i nasienie mogło być "słabsze"... No ale zobaczymy.
 
reklama
Czy to może być ciąża? W instrukcji napisali, że wynik negatywny jest gdy nie ma żadnej kreski w polu testowym, a przy wyniku pozytywnym może być różna widoczność tej kreski, w zależności od stężenia moczu, a dużo siusiałam przed:)
IMG_20210406_164211940.jpg
 
No jasne że tak [emoji16] [emoji16] gratulacje [emoji3590] [emoji3590]
Czy to może być ciąża? W instrukcji napisali, że wynik negatywny jest gdy nie ma żadnej kreski w polu testowym, a przy wyniku pozytywnym może być różna widoczność tej kreski, w zależności od stężenia moczu, a dużo siusiałam przed:)
Zobacz załącznik 1256730
 
Czy to może być ciąża? W instrukcji napisali, że wynik negatywny jest gdy nie ma żadnej kreski w polu testowym, a przy wyniku pozytywnym może być różna widoczność tej kreski, w zależności od stężenia moczu, a dużo siusiałam przed:)
Zobacz załącznik 1256730
Widać kreseczkę, mimo że teraz lekko blada to z biegiem czasu zapewne będzie ciemniejsza 🥳
 
Oby faktycznie to był dzidziuś! Czekam na okres, by zacząć brać gonadotropiny i spóźnia się dopiero drugi dzień, ale mnie pokusiło, żeby kupić test w aptece:)
 
Gratulacje! Ja dziś kupiłam dwa testy ciążowe. Jeden zrobię jutro (5dni przed spodziewanym okresem) i zobaczymy czy coś będzie widać (modlę się o cień drugiej kreski) a jak nie to powtórze 5dni później. Strasznie goni mnie do toalety na siusiu. Myślałam że to zapalenie pęcherza ale biorę furagine i nie pomaga a zawsze pomagała. Z resztą jest trochę inaczej niż przy zapaleniu pęcherza. Nie boli mnie przy siusianiu poprostu często chodzę do toalety. Już sama nie wiem czy nabawiłam się choroby "miesiąca miodowego" czy to objaw. Ech...
 
Gratulacje! Ja dziś kupiłam dwa testy ciążowe. Jeden zrobię jutro (5dni przed spodziewanym okresem) i zobaczymy czy coś będzie widać (modlę się o cień drugiej kreski) a jak nie to powtórze 5dni później. Strasznie goni mnie do toalety na siusiu. Myślałam że to zapalenie pęcherza ale biorę furagine i nie pomaga a zawsze pomagała. Z resztą jest trochę inaczej niż przy zapaleniu pęcherza. Nie boli mnie przy siusianiu poprostu często chodzę do toalety. Już sama nie wiem czy nabawiłam się choroby "miesiąca miodowego" czy to objaw. Ech...
Ja wczoraj zamówiłam ekstra 5 testów ciążowych, bo właśnie jakoś 3 dzień spóźnia mi się miesiączka 😆. Zrobiłam test jeden dzień przed planowaną miesiączką - wyszło negatywnie. Następnego dnia to samo. Dzisiaj rano też 🙈. Chyba jeszcze jednak poczekam, ale nie chcę się łudzić..😏
 
Test innej firmy i to samo:)
Czy któraś zaszła w ciążę po łykaniu duphastonu na wywołanie okresu?
Zobacz załącznik 1256745
Ja biorę luteinę na wywołanie okresu i z niecierpliwością czekam na wyniki progesteronu. Mam nadzieję że będzie dobry. Nakręciłam się na ten test jutro ale wiem że może być jeszcze za wcześnie. No nic, do odważnych świat należy. ;)
 
reklama
Do góry