reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

Ja to mam wrażenie, ze przez ostatni rok pracuję tylko na wizyty u lekarzy i badania 😳 swego czasu brałam po 11 różnych tabletek dziennie i jeździłam co tydzień-dwa na badania i kontrole. Oczywiście wszystko prywatnie, bo na NFZ nie mam co liczyć 😒
Dokładnie tak samo... wizyta, zastrzyk, trzy recepty, badania i wychodziło że w dwa dni wydawałam 1000 zł. Do tego suplementy i właśnie pod koniec cyklu "A zajadę zrobię betę to będzie niespodzianka...". Szaleństwo... Zazdroszczę mężczyznom, którzy właśnie podchodzą do tego na chłodno, że co będzie to będzie. Mają racje - mniej nerwów i złudnych nadziei.
 
reklama
Dzisiejszy z porannego moczu :o
10 dpo (4 dni do @)
Gratulacje!!!
Niestety nie trzymam się diety w 100%, ale od roku nie słodzę, nie pije soków i niczego z cukrem i gazem, staram się kupować produkty dozwolone i z tego kombinować w kuchni. W kwietniu przez dużo pracy i mało czasu postanowiliśmy przerzucić się na pudełka z niskim IG, więc teraz bedzie trzymanie się diety.
Ale ogólnie z tego co wyżej i z Glucophage XR 3x750 udało się zjechać z insuliny na czczo 25 na 10. Więc już HOMA IR była u mnie w normie :)
Tylko nie rezygnuj z metforminy w ciąży!!!
 
O taaak mój skład ciała to aktualnie w 50% jedzonko 😹
Ja aktualnie 14dc i działamy z mężem jak wielkanocne króliki 😹 testy owu robiłam od 11dc i 11 i 12 bladziochy 13dc praktycznie krecha jak kontrolna więc wczoraj działania już rozpoczęte bez czekania idealnie na owu 😹
Ogólnie ten cykl zaczęłam stosować olej z wiesiołka, bo miałam wręcz Saharę i już od tego cyklu zauważyłam różnicę 🙀 także supcio ❤️
U mnie niestety olej z wiesiołka się nie sprawdził, mega wydłużył mi cykl..
 
30 dni +/- 2 dni 😄 a Ty?
Tak samo, średnia długość 30 dni, ale często +/- 2 dni :) owu powinnysmy mieć w okolicach 16.04, wiec koło 12.04 zaczynam przygodę z testami owulacyjnymi :) bardzo jestem ciekawa co z tego wyniknie, znalazłam tez w okolicy ginekologa który monitoruje cykle na usg, ale musiałabym jeździć do miasta obok, bo u mnie raptem dwóch ginów ze średnimi opiniami i żaden z nich nie ma usg w gabinecie😳 ten cykl i tak traktuję jako „testowy”, przy kolejnym już będę mniej więcej wiedzieć z czym to się je ;)
 
Tak samo, średnia długość 30 dni, ale często +/- 2 dni :) owu powinnysmy mieć w okolicach 16.04, wiec koło 12.04 zaczynam przygodę z testami owulacyjnymi :) bardzo jestem ciekawa co z tego wyniknie, znalazłam tez w okolicy ginekologa który monitoruje cykle na usg, ale musiałabym jeździć do miasta obok, bo u mnie raptem dwóch ginów ze średnimi opiniami i żaden z nich nie ma usg w gabinecie😳 ten cykl i tak traktuję jako „testowy”, przy kolejnym już będę mniej więcej wiedzieć z czym to się je ;)
Hmm ja mam mieć owulację około 20.04 - 17dc 🤔

Edit: a skąd jesteś?
 
reklama
Hmm ja mam mieć owulację około 20.04 - 17dc 🤔

Edit: a skąd jesteś?
Bazuję póki co na apce FLO, ale mogło mi się coś poprzestawiać bo pierwszy cykl w tym roku był ciut dłuższy i trwał 34 dni. Zobaczymy co wyjdzie z testów, kupiłam 4 opakowania wiec będzie czym testować 🤣
jestem spod Łodzi, okolice Zgierza. Całkiem fajną doktor znalazłam w Łowiczu, ale u endo leczę się w Łodzi.
 
Do góry