reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

No to ja miałam wręcz bordowa, tak bardzo się różniła od kontrolnej 😁. Dziś 13 dzień cyklu i znowu test owu pozytywny 🤪. Ja chyba cały cykl będę „ płodna”. Dla mnie to oznaka, ze poprostu jest jakieś zaburzenie hormonalne. Może to tez być związane z wydarzeniami jakimiś stresującymi lub na odwrót bardzo pozytywnymi, bo nas emocjonują 🙂. Dziś mam konsultacje z gin a w piątek na usg by zobaczyć o co chodzi. Tez gdzie czytałam, ze ciagle pozytywne testy owu to jest jeden z objawów PCO, ale ręki nie dam uciąć 😁.
no to ci powiem że pierwsze słyszę. wiem że poziom lh jest wysoki z tad tak na testach wychodzi A sam moment owulacji jest tak nieznacznie zróżnicowany do obecnego poziomu od momentu wzrostu pęcherzyków do samego pęknięcia. No A twoj test wygląda jak mój dziś . Hahahahaha
 
reklama
No to widzę, że u Was dużo zmian 🙂 Mój mąż niestety nie chce iść do androloga z wynikami, w ogóle nie chce rozmawiać na ten temat. Orzechy nie smakują mu, ale je na przymus 😄 A co to clostilbegyt?
My wyniki powtarzamy na początku maja i mam nadzieję, że do tego czasu okaże się, że nie będziemy musieli 😁 Wam też tego życzę.
Clostilbegyt to lek na stymulacje hormonalną. Z tego co wiem, to dużo kobiet go bierze też. Póki co po 2 ty g brania skoczyły do góry hormony - fsh (odpowiedzialny właśnie za ilość plemników) oraz testosteron.
My powtarzamy badanie w czerwcu.
Też Wam życze, żeby nie trzeba było już, bo będą kreski :)
 
Dziewczyny czy ten test jest negatywny ? 10 dpo
 

Załączniki

  • 20210331_153339.jpg
    20210331_153339.jpg
    336,9 KB · Wyświetleń: 153
reklama
Do góry