reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
U mnie dzisiaj załamka. [emoji85] przyszła planowo, chociaż nikt jej nie chciał.
Kolejny "udany"cykl po clo, miałam też zastrzyk. Znów wszystko miało być dobrze i znów nie jest :-( co jest ze mną nie tak i z tym światem? To nie powinno być takie trudne :-(
Tez boli mnie to ze ten świat jest niesprawiedliwy... :( Przytulam mocno i trzymam kciuki za kolejny cykl!
 
U mnie dzisiaj załamka. [emoji85] przyszła planowo, chociaż nikt jej nie chciał.
Kolejny "udany"cykl po clo, miałam też zastrzyk. Znów wszystko miało być dobrze i znów nie jest :-( co jest ze mną nie tak i z tym światem? To nie powinno być takie trudne :-(
Przykro mi, a nie moze lekarz zmienic na cos innego skoro clo nie dziala? U mnie przy 1 podejściu wystąpiło.
 
Tak jak wspominałam, zajście w ciążę to nie jest u nas jakiś dramat, moje ciąże :
08.2014 ciąża biochemiczna
02.2015 ciąża pozamaciczna jajowodowa
10.2018 poronienie 6tc
05.2019 ciąża biochemiczna
04.2020 poronienie 6/7tc

A co do tego specjalisty to nie ma dużych kolejek, max 4 tygodnie a średnio 2 tygodnie. :) bo już dzwoniłam się zorientować. :)
A gadałaś się w kierunku Tocznia? I poronienia nawykowego? Te dwie choroby mają to do siebie że w momencie kształtowania się zarodka zaczyna ja to atakować jak wirusa w organizmie
 
A gadałaś się w kierunku Tocznia? I poronienia nawykowego? Te dwie choroby mają to do siebie że w momencie kształtowania się zarodka zaczyna ja to atakować jak wirusa w organizmie
Tak, miałam multum badań genetycznych, immunologicznych itp porobione, wszystko oprócz kariotypu i genu serpine (pai1) 4g/5g jest ok.
 
reklama
Tak, miałam multum badań genetycznych, immunologicznych itp porobione, wszystko oprócz kariotypu i genu serpine (pai1) 4g/5g jest ok.
no to masz nielada wyzwanie. Żaden lekarz nie wpadł na pomysł by zacząć Ci dawać te leki co podaje się przy poronieniu naukowym lub rocznik one bronią zarodek od samego startu. Może by ci się udało
 
Do góry