reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Dziewczyny jak to jest z tym chodzeniem do ginekologa w trakcie okresu? Nie chcę odwoływać wizyty bo będę miała wyniki badań krwi i ogólnie chce porozmawiać o monitoringu i o planie na kolejne cykle...Gdyby okres mi się nie spóźnił to właśnie w środę byłabym w środku cyklu i można by było podpatrzeć pęcherzyki, a tak idę na wizytę w 4dc 🤦🏻‍♀️ Rozumiem, że to nie jest jakieś straszne faux pas? 🙈
 
Cześć dziewczyny miłego dnia dla Was 💛 Jak się czujecie? Który dc? U mnie dzisiaj 2dc, poniedziałek przypomniał o sobie dlaczego go nie lubię, zepsuło mi się auto na parkingu Biedronki kiedy kupowałam składniki do mojej płodnej diety, przez to spóźniłam się do pracy, ale śniadanie było pyszne więc nie było aż tak źle 
Witam się w 1dc 🥴 Menda nawet nie dała nawet szansy zatestować bo przyszła 2 dni za wcześnie. Miłego dnia dla Was! ☺
 
Dzień dobry dziewczyny, dzisiaj testowałam niestety negatyw...
Chociaż pokładałam ogromne nadzieje w tym cyklu to w głębi serca czułam że się nie udało 😓 Mam odstawić progesteron i czekać na miesiączkę.
W styczniu minęły nam 3 lata starań i powiem Wam że powoli tracę siły. Nie zamierzam się poddawać, ale mimo wszystko jakoś tak przykro kiedy Twój organizm kolejny raz nie domaga 😔
Życzę Wam miłego dnia 🌷
strasznie mi przykro bardzo Ci kibicowałam 😢 ale ja wierze ze przyjdzie w końcu ten dzień gdzie zobaczysz upragnione dwie kreseczki ❤️
 
Dziewczyny jak to jest z tym chodzeniem do ginekologa w trakcie okresu? Nie chcę odwoływać wizyty bo będę miała wyniki badań krwi i ogólnie chce porozmawiać o monitoringu i o planie na kolejne cykle...Gdyby okres mi się nie spóźnił to właśnie w środę byłabym w środku cyklu i można by było podpatrzeć pęcherzyki, a tak idę na wizytę w 4dc 🤦🏻‍♀️ Rozumiem, że to nie jest jakieś straszne faux pas? 🙈
Cytologii nie zrobisz ale w rozmawianiu to przecież nie przeszkadza ;P. USG jak lekarz uzna, że jest potrzeba też przecież może zrobić. Ja myślę że spoko, nie ma się co stresować.
 
Dziewczyny dziś jest mój 9dc i zero śluzu myślicie ze jeśli śluzu nie ma to owulacji nie będzie ? Dodam ze w poprzednim cyklu śluz był
 
Cytologie miałam już robioną więc narazie nie muszę, dzięki za odpowiedź 😘
Słyszałam gdzieś anegdotkę, że lekarz chciał zbadać pacjentkę w czasie okresu i ona się zaczęła wymigiwać, że to nie estetycznie itd. Co on podsumował - proszę pani, byłem dzisiaj przy kilku porodach naturalnych, myślę że sobie poradzę z estetyką 😎.
 
reklama
Dziewczyny dziś jest mój 9dc i zero śluzu myślicie ze jeśli śluzu nie ma to owulacji nie będzie ? Dodam ze w poprzednim cyklu śluz był
Śluzu może nie być wcale na zewnątrz a wewnątrz będzie dużo, owulacja może się pojawić bez względu na śluz, albo się przesunąć i śluz pojawi się później... Ile kobiet tyle różnych odpowiedzi więc myślę że nie ma co za bardzo zwracać na to uwagi ☺️ A robisz testy owulacyjne? Albo idziesz na monitoring?
 
Do góry