reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

tinuś: gratulacje kochana :D Niech mała rośnie silna i zdrowa :) A ty kochana dbaj o siebie ;) To już połowa ciąży :D Jak to szybko zleciało! Robisz już jakieś zakupy dla maleństwa?

julia: o kurczę :( Dobrze, że szybka reakcja była z tą przychodnią. Zdrówka dla niej, niech szybko wyzdrowieje.

lux: kolorowych snów ;)

U mnie pojawiło się niewielkie plamienie i znowu wrócił ból podbrzusza. Tak więc @ się skrada i zapewne jutro przyjdzie. Nospę na noc wzięłam.

Spokojnej nocki dziewczyny :)
 
reklama
Lux super, ze Twoi pracodawcy prztrwali te ciezkie czasy, teraz może być tylko lepiej:-)


Jugoslawa, Missiiss oj tak w NY to inne zycie jest, owzem czuc tam było kryzys, bo to nie jest już takie eldorado jak kiedys, mam na mysli USA jako takie, ale NY ma w sobie cos czego się nie zapomina, tesknie za tym miastem, bo tam czujesz, ze zyjesz 24/7. Mnie urzeklo nastawienie Amerykanow i ten ich optymizm, otwartość do ludzi, ja taka jestem optymistka, otwarta do ludzi, czasem mozne za bardzo, bo się na Tm parze, ale wiem, ze warto. Codziennie rano budzily mnie tam około 6 smieciarki wybierające kontenery, troche smieszne wiem, ale jak maszyna podnosiłam powieki wtedy, no prawie każdego dnia, a potem jak mogłam to zapadałam w sen ponownie. Urzekl mnie Central Park i latem i jesienia i zima i wiosna, w każdej porze roku czym innym- latem jako miejsce do wieczornych letnicj spacerow, podczas których można było obserwowac świetliki, wiosna pieknem kwitnących kwiatow i zielenia i cala paleta kolorow, zima kiedy wszystko pieknie spowite było śniegiem i spacerowalo się jak w krainie lodu,a jesienia kiedy zolte liscie tańczyły na wietrze. Tyle wspomnien tam zostawilam. Amerykanie maja inna mentalność niż Polacy, nie narzekaja tak często i nie wyszykuja problemow tam gdzie ich nie ma;-)


Missiiss kochana nie przemeczaj się, lez i odpoczywaj ile się da:tak:


Julia kochana trzymam kciuki, aby corci szybko przeszlo, nie znam dobrych sposobow na wymioty, bo to zawsze może mieć rozne przyczyny. Biedactwo…
Co do okularow to tez podobaja mi się ray bany, mam jeszcze z USA, kupiłam tam za bardzo atrakcyjna cene, bo w PL to droższe o wiele, mam jeszcze Kennetha Cole’a. Ale u nas w PL to masz racje drogie jak nie wiem a tam za markowe ciuchy placilam grosze, bo ciagle przeceny:tak:



Aschleee zdrowka dla coreczki kochana, dbaj o siebie:-)



Jugoslawa kochana zaciskam kciuki ogromne:-)


Tinus piekne wiesci kochana:-)

Nie wiem kiedy ten dzisiejszy dzien przelecial normalnie, ostatnio w ogole ten czas tak leci, ze szok:eek: hehe

Dobranoc:-)
 
Witajcie w piątek, w piątek trzynastego ;)

jazza: pięknie i zachęcająco o stanach opowiadasz ;) Mam nadzieję, że kiedyś pojadę i zwiedzę, pomieszam trochę :) Oj tak dni lecą jak szalone...zwłaszcza, że teraz bardziej się człowiekowi chce, bo więcej światła w ciągu dnia. Jak dobra pogoda to 18 i jeszcze widno :) A będzie jeszcze lepiej :D

julia: jak córcia przetrwała noc? Udało ci się trochę odespać?

lux: jak w pracy? Jak dzieciaczki? Co dzisiaj na obiadek podajesz? U mnie śląskie z okrasą grzybowo-cebulową ;)

anula: puk puk co tam u ciebie kochana?

missiiss: jak się czujesz? Jak jaśko? Wyzdrowiał już zupełnie?

aschlee: jak córuś?

U mnie 28dc i jak na razie podbrzusze jest spokojne. Wczoraj w nocy dało mi nieźle do wiwatu :| Jeszcze nie ma krwawienia, na razie plamienie. Wiem, że @ przyjdzie. Podobny scenariusz do tego co było wcześniej, tylko cykl wrócił do odpowiedniej długości.
Głowa mnie coś boli...:/

Udanego dnia :)
 
Witam

Jazza uwielbiam czytac teoje posty NY, moje marzenie jest tam podroz;-)
Tak masz racje czas leci strasznie;-) a teraz tym bardziej bo coraz ladniej sie robi na dworze!

Jugoslawa kochana wczoraj bylam bez snu 30 godzin!!!!! Wiec razem z corka padlam o 20.
Nocka spokojna;-) a rano obudzila sie i powiedziala ze jest glodna;-) wiec dobre wiesci;-) nie glowa boli...i troszke jeszcze poleze w lozku;-) a co nalezy sie;-)
Doczytalam ze tez glowa Cie boli...witaj w klubie:/
&&&&&&&&&

Ja dzis kurczaka w sosie pomidorowym z ryzem podam bo mloda uwielbia;-) za to ja nielubie ale jakos sobie poradze;-)

Lux to masz wolne tak jak ja
 
Witajcie kochane :-)

Jugoslawa oj tak polecam NY:-). Tam jest tyle do zobaczenia, ze czasu brakuje, aby wszystko zobaczyc. Np pamietam kiedy po raz pierwszy poszlam z kolega (pozniej moim chlopakiem) tam gdzie kiedys stalo World Trade Centre. Jak wieze runely bylam w domu i wszystko widzialam w tv bvedac jak wiekszosc ludzi wtedy w szoku i smutku, bo ciezko bylo aptzrec na cos takiego, a potem kilka lat pozniej poszlam tam osobiscie i stanelam jakw ryta. Specjalnie poszlismy po raz pierwszy wieczorem i nagle moim oczom ukazlaa sie ogromna wyrwa na downtown, jak by nie bylo wokol mnostwo wiezowcow, niedaleko Wall Street, okolica tetniaca zyciem i tloczna, a jednak pusta wlasnie przez ta wyrwe. Wtedy juz zacyznali tam budowe nowego WTC, poszlismy na taki podwieszany mostek i widzialam wszystko, normalnie lzy mialam w oczach, bo wtedy ogarnia cie uczucia jakbys stala na wielkim cmentarzu. Pozniej kolega powiedzial, bym zamknela oczy i wsluchala sie i dala poniesc wyobrazni i tak zrobilam i wyobrazilam sobie tamten dzien i w uszach slyszalam to wszystko to bylo niesamoiwte a po policzkach splywaly lyz. To bylo takie niesamowite. Porobili pomniki tego wydarzenia na manhattanie, niedaleko stoi krzyz ulozony z przesel ze zgliszczy, do ktorych przytwierdzony jest fragment samolotu, ktory uderzyl w jedna z wiez, a w miejscu skad odpywa sie do Statuy Wolnosci stoi zlota kula zniszczona i wyglad ajkaby wybuchla, stala na parterze jednej z wiez i pod wpywem temperatury wybuchla. Te miejsca maja to wszystko uswietnic.
Kochana trzymam kciuki, aby @ nie przyszla;-).

Julia jak to dobrze, ze corcia juz lepiej i oby tak dalej. Odpocznij kochana po wyczerpujacych nockach:tak:

Lux smakoiwty obiadek u Ciebie;-)

Mam dzis mnostwo pracy, jak sie wyrobie to bedzie cud hehe. Omg juz niedlugo wielkanoc, kiedy to zlecialo?:eek:

Milego dnia:-)
 
Hej :)
Jugosława jeszcze nic nie mam i kompletnie nie wiem co kupować i kiedy :-D muszę zrobic liste i powoli kupować ....wózek prawie wybrany, moi rodzice mają kupic, łóżeczko teściowa moja ale to dopiero na początku lipca...boje się zapeszyć i kupować zbyt wcześnie...najbardziej nie mogę się doczekać kupowania ubranek...może po świętach :) musimy jeszcze kupić nową kanapę, komodę i szafę bo nie pomieścimy się :-D odmalować salon i pokój dla dzidzi.
Eh wredna @...
Julia a ja mam pyzy z mięsem na obiad:tak: też jeszcze leniu****e:-)
 
reklama
Hej dziobasy
:-)

Ledwo zyje bo przemeczona jestem ale w nocy na szczescie dobrze spalam i bez skurczy. Dzis juz z rana po 7 bylam w labo. Full ludzi myslicie ze ktos mi krzeslo ustapilo_O stalam. I weszlam po drugiej osobie bo stwierdzilam ze nie bede stala jak i tak czulam ze jeszcze troche i zaczne odplywac. Przyszedl ktos i pyta sie kto ostatni a ja nic nie mowie na co ktos za mnie mowi pokazujac na mnie i to kobieta kolo 30 lat ze ta pani w ciazy ostatnia. Na co tylko naa nia popatrzylam i mowie nie prosze pania bo ja nie bede czekac i zaraz wchodze. I cisza. Wszyscy nadasani. Niech spadaja...

Jazza
Uwielbiam tez jak tak opowiadasz o NY :-) mi sie marzy zobaczyc NY i memphis tam gdzie elvis zyl. Chcialabym do jego domu ppojechac i zobaczyc muze um:-) moze kiedys jakwizy zniosa ;-)

Jugoslawa
No wlasnie i znow piatek 13 tego bbrr;-) dziekujemy troche smarkamy ale jest juz ook :-) mam nadzieje ze plamienie sie nie rozkreci &&&&& trzymam!

Julcia
No jak juz dziecko wola jesc to juz radosc w sercu mamy :-) dobrze ze spokojnie pospalyscie:-)

Lux
Ty to tez masz ciezko zeby cos zaplanowac z ta praca. Jak zwykle buraczki ktore kooocham !:-)

Boze jak wy pysznie gotujecie!:-) a ja dzis leniwie... odmrozilam ruskie pierogi ;-)

Jazza
O masakra... no to wydarzenie z wtc... dobrze ze tak to upamietnili. To byla masakra co sie tam dzialo i choc minelo juz tyle lat to mi sie wydaje jakby to calkiem niedawno bylo.

A teraz putin swiruje jeszcze... az strach pomyslec co mu tam chodzi po glowie :-\

Aschlee
Oszczedzaj sie i zdrowka dla was!! Pisaj cos w miare mozliwosci :*
 
Do góry