reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam kochane

Ja od wczoraj na nogach...zajechalam po nocce do domu a tu sie okazuje ze Mela w nocy wymiotowala..wiec nie poslalam do przedszkola...co za tym idzie brak snu:/ przed chwila znow byly wumioty...
Macie moze jakies sposoby by sie ich pozbyc?

Aschlee kochana odezwij sie! Jak tam serduszko?

Anula kiedy test powtarzasz?

Jugoslawa &&&&&
Ja wlasnie tez mysle o torebce;-)

Jazza a wiesz trz ostatnio ogladalam tprebke w Mohito ale kurde byla czarna a tak sobie pomyslalam o jakims wiosennym kolorze;-) choc ta czarna tez byla swietna i pierwszy plan to mialam ja kupic...w sobote jade na zakupy;-)
Wiesz co mi ostatnio chodzi po glowie? Okulary Ray Bany;-) ogladalam ostatnio 600zl ale znalazlam na allegro jakis model za 160zl, pewnie podrobki...
 
reklama
Witajcie.

Miss hmm u mnie to nic specjalnego zapewnilam sobie duzo zajec od rana do nocy zeby za duzo nie myslec o tym wszystkim.
Corka mi sie rozchorowala...podczytuje Was systematycznie.

Nie przemeczaj sie kochana odpocznij troszke :tak:

Julcia o serduszku nawet nie pisze bo w nocy zas cos nie pasowalo.Szczerze czasem przez mysl mi przechodzilo ze boje sie zasnac ze sie nie obudze ale dzis przynajmniej do tej pory jest ok :)

Anulka kochana glowka do gory nie smuc sie
 
Ostatnia edycja:
Zapalenie oskrzeli ma.Kaszel mega ogromny,katar,mowi ze boli ja gardlo i glowa i goraczke co troche.Przedwczoraj miala 39.4
 
Nom niestety.Lekarz pierwsze co to podejrzewal zapalenie pluc ale porobil jej jakies testy ze silny na bakterie i wyszlo ze to na szczescie nie zapalenie pluc

Tak czy owak dostala sporo lekow w tym antybiotyk i syropy i ma lezec
 
To teraz napeeno bedzie tylko lepiej;-)

Coreczka jest padnieta...i teraz drzemie...moze jak sie obudzi to bedzie czuc sie lepiej?!! Brzuszek ja tak boli:-(
 
lux: ooo to może jak na staraczkach 2015 jest tak dobrze to może w końcu i u nas coś się ruszy :)

missiiss: teraz pewnie będzie coraz gorzej z samopoczuciem :/ Dzidzia cięższa, bardziej wszystko obciążone masz :( Niedługo Lenka wyjdzie i będzie wszystko dobrze. Musisz się zmusić do oszczędzania za wszelką cenę i tyle :( Może to pomoże i podbrzusze przestanie boleć. W zasadzie już 29 tydzień u ciebie...ah jak ten czas leci ;)

julia: ojej a co się z niunią dzieje? Czymś sie zatruła? Czy grypa żołądkowa? Są różne preparaty przeciwwymiotne, może coś takiego? Wiem, że herbatki ziołowe (rumianek, koper, melisa) pomagają na wymioty i żołądek. Ja kiedyś chorowałam na markowe okulary, ale jak przychodziło do decyzji to zawsze mi jakoś kasy szkoda było...

aschlee: zdrówka dla córci. Dbaj o siebie kochana.

U mnie podbrzusze daje o sobie znać. Nospę wzięłam. Coś czuję, że @ pojawi się dzisiaj wieczorem albo jutro rano :)
Jak w zegarku normalnie :D
 
reklama
lux: czuję, że niedługo pojawi się plamienie, a zaraz później @. Zresztą, niski progesteron nie wróży dobrze. A jak u ciebie? Który dzień cyklu masz?
 
Do góry