reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dostaliśmy papier wysłaliśmy mu i chyba za szybko poszło jego zdaniem bo teraz wymyślił ze musimy isc Na 3 spotkania do kościoła tu w niemczech na nauki juz mam dość to miał byc najpiękniejszy dzień w życiu a dla mnie to jest jakąś masakra ...juz sama nie wiem czy bardziej mi smutno czy jestem bardziej wkur..wiona 

Do tego dzwonilismy do urzędu i musimy wziąć też ten cywilny o 13a o 16 kościelny bo juz za późno zeby wycofać procedury.
Także mam kolejny wspaniały dzień...
 
reklama
Missiiss oj niestety z obsluga klientow u nas to tak juz jest, zachowuja sie tak jakby klient byl ich wrogiem, coz najwyrazniej kapia sie w forsie to po co im my - klienci hehe. Jak mieszkalam zagranica to i ta sfera zycia byla inna, tam klient jest traktowany inaczej, idziesz do sklepu, a przy kasie sprzedawca wita Cie usmiechem, pytajac jak sie masz, pakuje Ci nrzeczy do torby i ucina sobie z Toba szybka pogawedke, potem zyczy milego dnia i nawet zakupy roznego rodzaju moga byc przejemnoscia. juz nie wspomne o tym, ze tam pracuja nawet w swieta takie jak swieto niepodleglosci, bo wiedza, ze to dobry czas na zarobek, ludzie maja wolne, to i czas na zakupy maja i chodza po sklepach, a u nas barykaduja sie, bo przeciez swieto, a po co im zarobek, hmm najwyrazniej tacy bogaci sa ;-). Jednym slowem klient u nas to jak intruz jest traktowany i tylko mysla jak nas wycyckac do cna:-D.
No to widze malz sie stara, dobrze, dobrze:-D

Julia dzien dobry :-)

Tinus bede trzymac kciuki za Twoja polowkowe:-)

Watpliwosci o matko jedyna co za palant z tego ksiedza, normalnie chory czy jak? Ja trzymam sie od nich i kropidel jak najdalej, bo zeswirowac idzie jak sie slyszy takie rzeczy:eek:. Wiem, ze wybierajac tylko cywilny pewnie sie naraze i w tym moim wygwizdowie (chociaz wcale nie taki wygwizdow no ale ksieza pod miastem to w ogole jacys nie teges sa) powie mi, ze nie da mojemu dziecko chrztu itd, ale ja wtedy w Warszawie poszukam kosciola na chrzest, aby male ochrzone bylo:sorry: paranoja jakas:eek:

Lux oj widze zza okna, ze piekna pogoda, wyjde z pracy to sobie spacerek zrobie orzezwiajacy:-D, az czlowiekowi micha sie cieszy jak widzi, ze za oknem powoli wiosna sie rozgoszcza:-D
 
Ostatnia edycja:
Tinus
Wezwalam cie ;-) czyli nie pokickalam . Kciuki oczywiscie trzymamy
:-) bedzie dobrze!:-)

Jazza
No dokladnie. Ja jak bylam w uk to tam tez jakos tak milej. Z reszta angole to z tego co zauwazylam czesto ciesza miche nie to co nasz smutny narzekajacy narod. Chociaz Ty jestes wyjatkiem :-D;-) co do ksiezy to mam takie samo podejscie co ty :tak:

Watpliwosci
To rzeczywiscie pogmatwane o 13 tej cywil i 16 tej koscielny o_Oo_O a nie mozecie narazie odpuscickoscielnego?? Ale bym mu nagadala. Ja dlatego nie chodze do kosciola. Od ksiezy sie trzymam z daleka. Choc mam dwoch znajomych to jak rozmawiamyto nigdyo kosciele. Niech mnie w nos pocaluja. Modle sie wierze i to uwazam za wiare. Oni tylko komplikuja proste sprawy. Ja nie wiem po co onutrudnia przeciez nie dla niego bierzecie slub tylko dla siebie. Ehh brak slow. Mi to rozgrzeszenia nie da bo mi powie ze do kosciola nie chodze.

Lux
O tak to magia w powietrzu jak slonce swieci ptaki spiewaja... mmmm jeszcze jak sie zacznie piekniewszystko zielenicto juzw ogole! Ahh az mi sieprzypominaja czasy jak mieszkalam w popolu i chodzilismywiosna po walach i lykalismy slonko i powietrzewiosenne ahhh :-) tak cudnie bylo sie tozmarzylam... ateraz zniego taki zgredzior :p
 
Hey kobietki ...
Co za dzień .... nie przyjęli wypowiedzenia ! Jutro złoże kolejne albo poczekam ....

Poczytam co u was ....
 
Tinus bedzie napewno ok!!! Koniecznie daj znac:*
Dzieki za info zapisze sobie i cos wykupie mojemu M

Watpliwosci rzeznia jednym slowem!!!!:/ tez bym miala dosc:/

Anula a mogs nieprzyjac??? Niezle:/ to co dalej?
 
Jula no nie chcą zebym sie zwolnila .... pójdę za waszą rada i jutro rano zrobie test .... a noz czas na l4 ;-) CHociaZ jeszcze przed @ z jakies 4 dni albo coś w te desen ... ale juz powinno wyjsc nie ? Chociaż cien ....
 
Julia kup kup tylko ja musiałam mojego pilnować zeby brał a wiadomo jak byl w trasie to ciągle mu przypominałam :D
Anula rób testa, trzymam kciuki ;-)
Miss a Ty jak się czujesz? jak dzidzia ? widziałam ze pisałam o omdleniu jej...musisz się wybrać do lekarza jak tylko znajdziesz wolną chwile..u Cb juz coraz bliżej do porodu ale ten czas leci a pamiętam jak testy robiłas :-D
 
Tinus
No testy to ja robilam jak wariatka ;-):p a czuje sie w miare ok dzieki. Dzis akurat odchorowuje bolem brzucha wczorajszy wypad ale nospa pomogla i lezakowanie. Mialam jakis czas temu goraczke i chora bylam i mam usg 24.03 to trzecie najwazniejsze na lepszym sprzecie i tez mam takiego stracha ze ja pierdziu... jeszcze tyle antybiotykow co bralam... no ale bede prosic dziewczyny tez o doping kciukowy i mam nadzieje ze bedzie ok:-) a z omdleniami to standard u mnie tylko w ciazy sa czestsze i mocniejsze-wieksze obciazenie organizmu. Ale nie mam sily na wyprawy dowro dodatkowo do kardiologa. Dam rade powolutku. Juz niedlugo :-)

Anulcia
A to czorciki ;-) rob testa i jak nie chca w ten sposob to beda mieli w inny :-D
 
reklama
Anula pewnie rob tescioszka;-)
&&&&&&

Tinus no wlasnie ja tez bede musisla dzwonic bo jak pamietasz moj mezu w trasy rowniez jezdzi:-)

Ja juz lece do pracy , dzis spalam 5 godzin...mama nadzieje ze dam rade!!
 
Do góry