reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Misa o kurde! Dobrze ze sie tobie nic nie stalo!!!!a to super wiesci;-) i pewnie papucha sie cieszy jak po malu remont sie posuwa do przodu;-)

Anula kurde naprawde warto ci teraz rzucac wypowiedzenie?! Chpdzi o to ze jak sie okaze ze jestes w ciazy?
A wiecie w sumie ze chyba jest coa takiego ze po ustaniu umowy jesli sie dowiesz ze jestes w ciazy to firma musi sie przyjac z powrotem do rozwiazania??
 
reklama
Julcia
Jakos chyba tak jest ze musza cofnac wypowiedzenie ale trzeba doczytac cY to czasem nie po 12 tc obowiazuje dopiero.

A ja sobie stalam i gosc poprostu cofal i we mnie wjechal. Wiecej szkody on ma niz ja. Bo mi tylko luterko odgiol i cos tam peklo bo mam elektryczne i chyba pancerne bo moje lusterko mu takie wgniecenie w bagazniku zrobilo ze ho;-) najwazniejsze ze to nic powaznego nie bylo. A micha mi sie cieszy bo moze w dwa tyg tata mi polozy plytki i skoncZymy juz lazienke :-) i kuchnie :-) zostanie tylko sypialnia i dopiescic salon z przedsionkiem plus meble :-D
 
Miss ale numer noo to teraz żeby trochę grosza wpadło ....

Testuje nie wiem kiedy ... jakoś q sobotę jak ju będzie po terminie ....

Wiecie ja się nie martwię bo moj mlody urodzil się z wada stóp i ma orzeczenie o niepełnosprawności wiec ja nie pracujac moge wziac na niego tzw opieke i inne cuda co łącznie daje 1600 z hakiem i wszelkie ubezpieczenia itp.
Poza tym jak to mężu powiedział nie umrzemy ... bo no cóż on dobrze zarabia a ja jak mam się denerwować to nie warto ... a wtedy na spokojnie swoja działalność uruchomie bo będzie i czas i motywacja ....

Wypowiedzenie gotowe zobaczymy jutro ;-)
 
Anula88 to nic innego niepozostaje jak trzymac &&&&&&&;-)
Fajnie jest gdy czlowiek moze zrezygnowac z pracy i niemartwic sie tak o prace;-)
Ja tez niemusze pracowac no ale w ciazy chce byc;-) a zawsze jakies kieszonkowe mam;-)
 
Jula wiadomo ze jak kasy więcej etc to super .... no ale z drugiej strony dobrze jest mieć jakieś wyjście ;-)
 
Dokladnie;-)
No ja akurat przyda mi sie staz pracy;-) a umowa na stale to szkoda jej...mam nadzieje ze w tym roku uda mi sie zaciazyc!!
Wroce sobie do domku;-)
 
Tak spisalismy oswiadczenie nie wiem czy dobrze ale gosc od razu mnie przeprosil a jak wylazlam z auta to sie przestraszyl czy mi nic nie jest hehe. Tteraz chyba musze z tym isc do swojego ubezpieczyciela. Tata mnie tylko wkurza ze moga mi za taka mala szkode nic nie wyplacic... pojde moze jutro. Nawet nie wiem jak to sie zalatwia i jak to pozniej musze dac fakture za naprawe czy co? Mam spisany jego nr polisy i takie tam.

Anulcia
To kciuki za jutrzejszy dzien :-)

Az wam zazdroszcze bo u mnie niestety stary nas nie wyzywi. Dlatego musze coa pomyslec co i jak po macierzynskim. Ale jakos to bedzie bo musi byc :-)
 
Witajcie kochane:-)


Missiiss kochana oj zmatwilam się tym zasłabnięciem na targu, dbaj o Was kochana. Bardzo dobrze rozumiem Wasze wkurzenie z powody tych plytk, taki sprzedawca to jak zmora, ale dobrze, ze tamta szefowa zaradzila sytuacji, należy się takiemu zwolnienie, ze tak klientow traktuje:no:


Wątpliwości przykro mi słyszeć, ze ten ksiądz tak się zachowal… wtrwalosci zycze i zaciskam kciuki, aby wszystko poszlo po Waszej mysli kochana. Ja od księży kościoła trzymam się z daleka, chodze do kościoła tylko raz w roku na Wielkanoc poswiecic święconkę. Slubu kościelnego z M nie chcemy, tylko cywilny, stwierdziliśmy, ze najważniejsze to sobie przysiadz wieczna miłość, a oboje jesteśmy negatywnie nastawieni do księży i kościoła.

Anula oj widze, ze niezle Ciebie wkurzyli w tej pracy.. analogiczna sytuacja jak moja z grudnia z bylej pracy.. kochana coz można doradzic.. ja postawilam wszystko na jedna karte, bo miałam dosc wyzysku i tego, ze nikt tam nie docenia tego co robie i atmosfery i tego jak szefostwo mnie i innych traktuje.. to był sko z bardzo wysoka, ale zakończył się dobrze.. zycze Ci podjecia właściwej decyzji, która da Ci wewnętrzny spokoj, a jeśli taka decyzja jest odejście z tamta to i niech tak będzie:tak:


Julia wszystkiego najlepszego kochana:-)


Wiem, ze spóźnione, ale szczere- wszystkie naj naj naj kochane z okazji dnia kobiet- brzuszkow ciążowych i siadanek do lozka serwowanych przez naszych panow:-)


Ania piekne wiesci, trzymajcie się zdrowo:-)



Missiiss loo matko stluczka? Cale szczescie, ze nic Ci się nie stalo:tak:


A ja na chwilke zajrzałam nim spac się poloze. W piątek byliśmy na greyu i powiem Wam, ze się rozczarowałam. Ksiazka mi się podobala, kiedy czytalam chlonelam ja ze wzgledu na niesamowita przemiane greya, a film mnie rozczarowal. To co było dla mnie najważniejsze w książce prawie przestalo istniec w filmie, czyli ta jego metamorfoza z książki i te uczucia, które się w nim rodzily i te jego dobre cechy, które w książce wychodzily na światło dzienne.. w filmie był tlyko demonicznym zlym człowiekiem, niezdolnym do uczuc, a to co dobre było w nim zksiazki zabili.. szkoda.. i za szybko wszystko, poprzekręcane, jelsi ktos książki nie czytal to nie moglby nadarzyc.. ale muzyka piekna;-).

Wczoraj sprzątałam, a wieczorem byliśmy u znajomych.
A dzis przyszla @, wkurzyłam się, ze hej i az lzy mi do oczy podeszly i zwątpienie, ale potem powiedziałam sobie, ze będzie dobrze i niedługo bed emiala swoje dwie kreski, zdopingowałam się, bo musze Wierzyc i wiem, ze niedługo to dostane, najwyraźniej los wie kiedy mi dac fasolke. M tez mnie pocieszyl i zle mysli poszly sobie.:tak:Pogotowalam, zrobilam ciacho 3 bit :-D

Przygotowałam się już na początek tygodnia, wiec uciekamy spac.



Dobranoc:-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny,

missiiss: o kurczę, dobrze,że się wam nic nie stało :| A sprzedawcy to potrafią być okropni :/ Nie wiem, że tacy ludzie racują w obsłudze klienta :/ Trzymaj się kochana i odpoczywajcie. A ty jakoś kontrolujesz teraz swoje serducho? Dzidzia coraz większa, to pewnie i obciążenie organizmu też.

wątpliwości:o jej, co za dziwne zachowanie księdza :/ Mam nadzieję, że mimo wszystko wszystko ładnie się ułoży i będzie tak jak wy sobie zaplanowaliście. W końcu to ma być wasz dzień.

anula: to w zasadzie masz dosyć dobrą sytuację, skoro nie musisz się martwić o kasę. Zdrowie psychiczne i spokój jest ważny. A i masz rację, że jak będziesz miała głowę spokojną to i łatwiej swoją działalnością się zajmiesz, bo raz, że będziesz miała motywację, a dwa, że nie będziesz się niczym innym martwiła. Ale piękna pogoda w świnoujściu! Kciuki za test &&&&&&&&&&&&&&&&& bo to wygląda bardzo bardzo obiecująco :)

julia: troszkę spóźnione - wszystkiego naj kochana! Spełnienia marzeń i zdrówka przede wszstkim :) A torcik na pewno był pyyyyyyyyyyyszny! Mniam! Zjadłabym :D

ania: piękne wieści :) Oby tak dalej kochana.

jazza: ja co do greya mam podobne zdanie. Książkę (1 tom) łykałam jak szalona, potem co prawda każdy kolejny był dla mnie mniej pociągający, ale chętnie bym sobie to jeszcze raz przeczytała. Natomiast film...no tak średnio mi się podobał. Oni dużo pominęli w ekranizacji, nie było takiej spójności...no na dvd na pewno nie kupię. Zwykle jak mi się jakiś film podoba to czekam aż wyjdzie na płycie i kupuję do kolekcji. Tego nie kupię. Eh @ :/ Tak jak mówisz, w końcu się od niej uwolnimy na jakiś czas i zafasolkujemy :) Trzymaj się kochana! Mhhhmmm 3 bit :D A

U mnie 24dc, nie wiem od czego, ale w zasadzie przez większość 2 fazy cyklu czuję podbrzusze :/ A to jeden jajnik, a to drugi...czasem mam wrażenie, że macicę czuję :| Z ciąży raczej nici, bo progesteron wyszedł bardzo niski, więc nie było pełnej owulacji :( No ale cóż...Czyli czekam na @ i kolejny cykl walki ;)

Udanego dnia :)
 
Do góry