reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Dobry :-)

Wczoraj wiekszosc sniegu ztopnialo a dzis niecaly jeden stopien na termometrze i pruszy snieg. Jest chlodno i nie zapowiada sie by cos ocieplilo sie wiec jak popada to mamy zime.

Aschle, - jest krecha wiec uwazaj na siebie. Tez ja widze. Slaba ale jest.

Już sie mecze w tej pracy. Tyle czasu. Moze to i troche nie przepisowo tyle godzin dzien po dniu ale oozniej wolne i miesiecznie sie to wyrowna. A i kasa za te moje poswiecenie bedzie.
dzisiaj pregnyl. Juz wczoraj i przedwczoraj bylo troche sluzu ale dzisiaj jak poszlam do wc i zobaczylam na papierze to co wyplynelo ze mnie to dalo mi nadzieje ze tyle tego sluzu bylo. Wczoraj wieczorem byl sex, juz nie pamietam kiedy tak swobodnie bez problemu poszlo. Nic mnie nie boli po :-) moze wiesiolek, witami y i duuuuuzzzzzoooo picia plynow pomoglo.
Moj maly rytual taki to do poludnia soczek maly marchewkowy, rano kompleks witamin, wieczorem witaminy B 6,12,1, wit D3 folik i do wczoraj wiesiolek. Pije duzo, bo zanim wyjde do pracy to z trzy kubeczki herbaty owocowej, w pracy dodatkowo 1/2 l wody i kilka kubkow herbety owocowej. W domu jeszcze z kuban owocowej albo przyjaznych dla zaciazenia ziol.

Pada snieg, pada snieg...:-)
 
Dziekuje dziewczyny ale wpadlam w panike.Dzwinila do mnie genetyk powiedziala ze bede musiala brac jakies leki ale bedziemy rozmawiac w poniedzialek...Boze jak sie boje.
 
Aschlee mowilas ze prawdopodbnie jestes w ciazy?
Nieuwazasz ze z jednej strony wiesz co ci jest i dostaniesz leki? Bedzie dobrze!!! Super ze wizyta u genetyka jest juz w ten poniedzialek
 
jołasia: to trzymam kciuki za ten cykl :) Nawadnianie organizmu jest bardzo ważne. Dobrze, że dużo pijesz. Słyszałam o dobroczynnym wpływie wiesiołka. Może faktycznie coś w tym jest. Dobry sex to fajna sprawa. Bez dyskomfortu i tak dalej. A są szanse, że w pracy będzie lżej? Czy to zawsze tak masz?

aschlee: kochana nie zamartwiaj się na zapas. Skoro są jakieś leki to znaczy, że niezależnie o co chodzi będą ci pomagać, więc dobrze. Gorzej gdyby nie było możliwości leczenia. Spróbuj się czymś zająć co odciągnie złe myśli, bo stres nie jest dobrym doradcą. Trzymaj się dzielnie. Ja jestem dobrej myśli :)
 
Hej
Ja na szybciocha

Aschle
Dokladnie to samo mysle co dziewczyny! Jesli ciaza sie potwierdzi to swietne wiadomosci ze bedzie leczenie :-) moim zdaniem to swietne informacje bo mozna pomoc! Martwilabym sie gdyby nic dalej nie bylo wiadomo. Uszka do gory i czekamy na jutrzejszego pieknego pozytywa :-D:-)
 
reklama
Jugoslawa a ty gdzie pracujesz? Spalam do 9 ale cos zmeczona jestem...wogole troche gardlo mnie boli:/
Mialam juz kupic test bo na sobote szykuje sie spotkanie,znajomej mama stala za mna i dalam sobie spokoj!;-)
 
Do góry