reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Julia tak mowilam to stwierdzila ze zobaczymy czy sie utrzyma bo ona nic nie moze przyspieszyc :( jest mi jakos tak cholernie zle.Nie chce tu smecic wiec jakby co to jak powtorze test to sie odezwe.
 
Lux tak jade dzis na ploty do psiapsiolek wiec zajade i kupie i jutro zrobie z rana...


Aschlee slonce kochana ja wierze ze bedzie dobrze!!!!! :*:*

Ja dzis na obiad mam apetyt na szagowki z boczkiem i cebulka ;-)
 
Julcia
&&&&& :-)


Aschlee
Bedzie dobrze. Poniedzialek juz tuz tuz wykupisz leki i sie uda zobaczysz!! Trzeba byc dobre mysli choc tak wiem to nie jest takie proste bo ja sama wyjatkowo dobrze sobie z tym nie radze tylko zyje z dnia na dzien. Ale ilez moze byc zle?? Bedziemy walczyc i wygramy ta bitwe :-) :* tulam cie mocno i czekam na dobre wiesci :*
 
reklama
Dzien dobry dziewczynki :)
chyba 30 razy brałam sie za napisanie do Was ale cos mi zawsze przerwało :)
No więc jestem i opowiadam co u mnie :)
Generalnie straciłam pracę .. narazie tylko sprzatam w jednym domu .. mialam stac w barze ale niestety wyszlo inaczej ale to juz przebolalam i jest oki :p
Duzo czasu zajmują mi przygotowania do cywilnego :)
suknia juz zamowiona i juz dzisiaj właśnie przyszła :) powiem Wam ze mocno martwilam co to bedzie bo suknia z Chin i bardzo tania hihihi ale jest taka sama jak na zdjeciach i baaaardzo mi się podoba :)
2014 heißen kurzen weißen Hochzeitskleid Abendkleid Ballkleider Gr.34-44 | eBay

Buty już mam suknie, futerko :) Obraczki mozna juz odebrac w poniedzialek ale poczekaja u jubilera do konca lutego bo wtedy lecimy na przymiarke ; ) takze wszystko najwazniejsze jest :)
Slub mial byc skromny tylko ze swiadkami i chrzestnymi a tu wyszlo ze 32 osoby i impreza w restauracji chociaz nadal nie typowe wesele a po prostu taka impreza 'okolicznosciowa' do 22 :). Myslelismy tak o tym koscielnym i stwierdzilismy ze jesli kiedys nam bedzie dane to zrobimy koscielny z chrzcinami takze nei wiadomo kiedy i czy w ogole .. dlatego grono osob sie troche powiekszylo :)

Jeśli chodzi o starania to od dwoch miesiecy na totalnym luzie. przetrawilam to ze jesli tak dlugo nie wychodzi to nie wyjdzie juz bez ingerencji lekarza .- no i w koncu wyluzowalam :) Moja glowa sie bardzo z tego powodu cieszy hihih :)
Podczytuje Was bardzo czesto - prawie codziennie ale cos zawsze stoi mi na przeszkodzie zeby sie rozpisac a nie chce tak z doskoku 3 slow pisac :)

CO u Was kochane ??
Jazza jakis termin macie wstepny na slub ?? :))
Aschlee kochana do lekarza gnaj i sie zapieraj nogami i rekami zeby sie Toba dobrze zajeli !!! :*
Misss Ci lekarze to jakas kpina .. wspolczuje przezyc kochana :*
 
Do góry