reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

Watpliwosci witaj kochana;-)
Powiem ci ze sukienka jest piekna;-) w kwietniu slubujecie?
Super ze wrzucilas na luz ze staraniami, jak bedziesz po wszystkim mozecie wziasc sie za diagnoze!
Odzywaj sie czesciej;-) i czekamy na foto z imprezy;-)
 
reklama
Watpliwosci
Wywolywalysmy cie tutajj pare dni temu ;-) cudowna ta sukienka!!! Przepieknie musisz w niej wygladac :-) ladnie pomyslane koscielny z chrzcinami :-) z praca sie ulozy i ciesze sie ze jestes w tak wysmienitym nastroju :-) :*

Julcia
A z czym te kopytka robisz?? Ja bym se zjadlam z sosem i wolowinka i kapustka kiszona mmmm :-) milego plotowania dzisiaj :-)

A ja dziewczyny siedze i leb mnie juz boli... szukam i szukam i szpitala i lekarza :-( polanica wydaje sie fajna ale tam doktorem nikt nie jest -sami lekarze o_O to mnie ciut przeraza ze nie wydola z moja wspaniala ciaza :-( choc wiem pewnie przesadzam ale to od tego myslenia... borowska we wrocku odstrasza opiniami i to samo kamienskiego a o chalubinskiego gdzie lezakowalam juz nie wspomne . Zalamke lapie... bo chce by dziecko mialo dobra opieke ponad wszystko niezaleznie kiedy sie urodzi... mialam juz wam nie marudzic i cholibka znow zaczynam ehh przepraszam...
 
missiiss: nie dziwię się, że głowa cię boli :/ A co z tą gin co ci kiedyś w szpitalu polecono? Twoja kuzynka, czy koleżanka, nie pamiętam dokładnie kto ci polecał. Była u ciebie jak w szpitalu leżałaś. Może ona?

julia: ja pracuję głównie w domu. Ma to swoje plusy, ale wbrew pozorom trzeba sobie narzucić dyscyplinę,żeby się wyrabiać, bo w domu zawsze jest coś do zrobienia...jak to w domu :) Ale zrządzenie losu z tą koleżanką twojej mamy w kolejce :D &&&&& za poranny jutrzejszy test :D I znowu googlać musiałam wasze dania tym razem twoje "szagówki". Zdziwiłam się, że to kopytka :D

aschlee: jesteśmy z tobą :) Trzymamy mocno kciuki.

watpliwości: hej hej :) Przykro mi z powodu straty pracy. Piękna ta swoja suknia! Śliczna, taka dziewczęca i elegancka! Piękna! Ze ślubami to często tak właśnie wychodzi, że człowiek planuje skromny na kilka osób a nagle ponad 30 :) Kochana, będzie i ślub kościelny z chrzcinami, ja w to wierzę :) Wrzucenie na luz to więcej niż połowa sukcesu :)

lux: jak tam u ciebie? co dzisiaj robisz? Teściowa się uspokoiła?

Widzę, że nie tylko ja miałam ochotę dzisiaj na wołowinkę. Mniam! Ja miałam z kaszą i mizerią, bo mi się buraczków gotować nie chciało :p
 
Jugoslawa
Ta babka fajna ale ona pracuje z tym mlodym a nie bede prowadzic u obydwojga ciazy bo glupio nie?? A i terminy to ona ma dopiero na marzec... juz sie boje ile bierze bbrrr a ta co kuzynka polecala ona tez na nfz tylko jak ten moj mlody doktorek. Szkoda ze on 3 x w tygodniu nie przyjmuje albo choc dwa... no nic napewno bede do niego chodzic ale chce prywatnie jeszcze sobie kogos znalezc z innego szpitala. Pracujesz w domku? :-) ale fajnie. Ja mysle co jakis czas o wlasnej dzialalnosci po macierzynskim cjezko widze powrot do pracy. Nie wiem jak to bedzie... w ogole moja glowa ostatnio ma problem z mysleniem o_O o zbyt wiele rzeczy sie martwie chyba... no wolowinke z buraczkami w occie bym wciagnela :-D
 
Jugosława-moja kochana teściowa przypomniała sobie o synowej i do miasta jutro chce jechać. Właśnie skończyłam piec kuraka na jutro, żeby mieć obiad gdy wrócę. Miss główka do góry! Musi nadejść lepszy dzień :)
 
julia: napaliłam się na kopytka! Ziemniaki już ugotowałam, jutro będę robić :D Hihi...jak tam? Zakupiłaś test? :)

missiiss: mam nadzieję, że znajdziesz w końcu tego lekarza. A pytałaś czy ciężarne nie mają priorytetu na nfz? Bo to wtedy wiele zmieni i nie będziesz musiała się martwić, że usg w terminie nie zrobisz. Wiadomo, że płatnie zawsze można iść, ale kilka razy takie usg zrobić i już ładna sumka wyjdzie :/ Czasem są takie prywatne pakiety medyczne na czas ciąży, może coś takiego? wtedy też taniej wyjdzie niż oddzielnie chodzić do prywatnego bez pakietu. Nie dziwię się, że się martwisz o tyle rzeczy, ale mam nadzieję, że chociaż na chwilę będziesz miała okazję odpocząć od trosk. Podejrzewam, że powrót do pracy po macierzyńskim to wyzwanie, a co dopiero po wychowawczym :|

lux:
no wspaniała kobieta z niej :D Wcale nie jest interesowna :D hyhyhy...Kuraka w całości piekłaś czy jakieś części?
 
Miss no wlasnie zapomnialam kupic kapuste kiszona do tego:/
Ja z boczkiem i cebulka te kopytka robie;-)

Jugoslawa smaka ci zrobilam haha;-)
Tak kupilam test;-) lezy w torebce, jeszcze troche i lece do domku
 
Hey kobietki ....
Wstalam ledwo; na dzień dobry skrobanie szyb,w pracy kocioł, larwa przeginala pale ale tylko meilowo- olalam ....wróciłam, obiad, upieklismy babeczki i dopiero usiadlam ....

Dzis 10dc;jajniki daja czadu a test ovulacyjny ( kupilam wracajac ;-) ) dosc wyrazny ....

Poczytam ....
 
reklama
Do góry