reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jula dzięki ;-)

Aschle dobrze ze bez kolejki .... a jak ty się czujesz? Zregenerowalas jyz siły ?wyspalas się kobieto?

Ciekawe jak ja jutro wstanę ....
 
reklama
Anula nie wyspalam sie bo dzis rano musialam o 3.20 wstac zeby lebek umyc :tak: ale potem mam sobote,niedziele i poniedzialek wolne wiec mam nadzieje ze sie uda :tak:
 
Jazza
O a moze mala negocjacja z nimi :-) ? Wiesz jak im bedzie zalezec to sie zgodza :-)&&&&&&

Kasikz
To &&& za 37 tc :-)

Anula
Niecny plan :-)

Aschlee
Ja widze bladziocha. &&&& mocno najmocniej trzymam kciuki kochana!:-D fajnie ze masz takiego ginka ze bez kolejki cie przyjmie :-) bedzie dobrze!!
 
Aschle noo to weekend i łóżko są twoje ;-)

Jula Dobranoc .... ja to się zastanawiam czy mlodemu melisy nie zapodac zeby zasnol bo będzie pewnie furczal ze nie moze zasnąć ....

Lux a no maa no ale zobacz jaki wypass jak dzieckiem zajmuje się sąsiadka ....

Jolasia współczuję .... ja jutro 7-15 chociaż duzo pracy mam to pewnie szybko zleci
 
Anula troche sie rozruszalam bo mloda kladlam do spania, pewnie jak troche posiedze to mnie zmuli...tak to jest jak do 1 w nocy siedzialam wczoraj bo zasnac niemoglam:/
 
reklama
Jugoslawa porozmawiam z nimi jutro, ale raczej nic nie wskoram, będę szukac dalej, ale może to rzeczywiscie poczatek pozytywnych odzewow;-)


Anula oj masz racje kochana, jak ludzie w pracy fajni, fajna atmosfera to przełożeni i zarobki do chrzanu… najchętniej wymagaliby od nas, abyśmy za darmo pracowali i dawali z siebie maximum.. moja szefowa taka była, człowiek pracowal ile się da, staral się, a w nagrode dostawal albo ochran za głupoty, nigdy nie przeproszala jak się pomylila albo obciecie pensji… już nie mowie o tym, ze o podwyżkę nigdy nie prosilam… pracowałam ile się da, aby dobrze było i nic… teraz tez bylam na tej rozmowie, ludzie fajni, stanowisko pracy to zarzadzanie biurem, ale pensja taka, ze nie warto się angażować, bo jak odejme dojazdy do pracy to mi zostanie tragiczna kwota…
Powodzenia jutro w pracy:-)


Aschlee oj kochana ja widze bladzioszka, zaciskam kciuki, zycze Ci z całego serca, aby wszystko było dobrze;-). No i żebyś odpoczęła troche kochana:tak:


Missiiss kochana porozmawiam z nimi, ale jak nic to nie da to trudno, będę szukac czegos lepszego, bo wiem, ze stac mnie na wiecej;-)

Szykuje sie na jutrzejsze rozmowy i czekam na M az wyjdzie z kapieli. Chyba wczesniej dzis pojde spac, bo juz czuje, ze robie sie spiaca:sorry2:
 
Do góry