reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dziekuje dziewczyny :*

Lux
Ja bym sie nie martwila bo tak sie nie robi jak ta twoja szwagierka... ja to sie nie ma co przejmowac widze...

Jazza
No to nie dosc ze bylo namietnie to jeszcze rozkosznie i zabawnie:-D :* chcesz wracac do usa?
 
reklama
Aschle, - nom i jest problem. jest bladzioch, termin @ dopiero sie zbliża więc musisz być teraz ostrożna. Może akurat się uda utrzymać.

Lux, - od takiej familiji to najdalej. My z M się wyprowadzimy i kontakt co najwyżej przez FB bo telefony zmieniamy. Taka rodzinka jak mojego M to będzie tak, że jak się wyprowadzimy a teściówa legnie na zdrowiu, finansowo to będzie w łache chciała uderzzyć ale wtedy to już będzie za późno. Moja rodzina to i tak uważa chyba że głowę wysoko nosze bo z wiochy się wyprowadziłam, sory, wiocha to ładne określenie, z dziórska zabitego dechami łącznie z tym wielkim powiatowym "miastem" Bratowa była za tym, by dzieci wychowywać do ok 4 roczku a tu musiała iść do pracy do brat nie pracuje, czasami dorywczo coś złapie. Lux im się poszedł ... a mojego M to uważali za gołodupca a teraz role się odwróciły, bo gdyby nie to że nie mamy własnego mieszkania, ja um zlecenie to byśmy pewno nieźle sobie radzili i nigdzie nie wyjeżdżali.

Miss, - brzuchol suuper. Pij pij, a będzie dobrze. Na twoim miejscu, by to nie była taka bezwartościowa woda to bym mieszała ja z sokami warzywnymi i owocowymi ale takimi z własnego wytworu.

Jazza, - a no wlaśnie, kobiety o swoje walczą i to nieraz takimi sposobami ze włosek na głowie się jeży. Mój czasami zapomina, że ja dalekowidz i że rozczytam się anwet siedząc 4 metry od monitora. No i wtopił. Mnie nie obchodziło że ona z daleka tylko to że mu czas zajmuje a teraz podczas leczenia potrzebuje większej uwagi.
 
Ostatnia edycja:
Missiiss kochana sliczny brzuszek.

Nom boje sie ze to tylko sen ktory szybko sie skonczy.Ale trzeba byc dobrej mysli nie na innego wyjscia.
 
Aachlee
To kciuki zeby tio nie byl sen :-) na szczescie juz masz wizyte niedlugo wiec jak cos szybko zadzialaja :-) a dasz nam oko nacieszyc? ;-) czy nie chcesz narazie?

Jolasia
Kompociki rozcienczam domowe :-)
 
Miss, ja już kiedyś pisałam o szwagierce, że ona coś z głowa ma :-/ Jolasia-to niech se rodzina Twojego poda rękę z rodzina mojego. Bo nam tu słodko gadają, a za plecami tyłek obrabiają.
 
Miss juz brzusio ladny;)
Ashlee trzymam kciuki. Czy teraz masz juz wszystkie leki?
Czasami waa podczytuje ale przy takiej ilosco postow nie ma szans ogarnac.
My rosniemy . Leze jak najwiecej bo szyjka tez cuda wyprawia ale mam nadzieje ze dotrwa chociaz do 37 tc
 
Jak tylko bede w domku to wstawie bo zapiernicz taki jest ze tylko na szybko zagladam czasami :tak:
Dziekuje Kochane kciuki na pewno sie przydadza.
 
reklama
Missiiss kochana oj było zabawnie:-D, a czy chce wyjechac.. zaczynamy o tym myśleć i jeśli tak dalej będzie z praca jak teraz to chyba się zdecydujemy, bo przyznam, ze dosc mam powoli mieszkania w kraju, który tylko bierze, a nic nie daje:no:


joasia rozumiem Ciebie, kazda z nas potrzebuje wsparcia swojego mężczyzny zwłaszcza jak sa problemy, a co za tym idzie potrzebujemy jego uwagi, a tej fladrze bym nagadala, a jak by nie zrozumiala to by oberwala i tyle. A co do rodziny to niestety prawda jest taka, ze z rodzina to najlepiej na zdjęciach, jeden drugiemu zazdrości i potem za placami obgaduje.. nie ogarniam tego..


Aschlee kochana wiec kciuki oby to nie był sen;-)
 
Do góry