reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

Męzu zaczol mi w ptacy przez tel nadawac ze ona jest przeciez 400km z tad. To go jeszcze zjebutalam, ze tu tyle takich problemow a on nie ma pojecia co sie dzieje naokolo niego tylko klika z nia na fb.
 
reklama
Aj dziewczynki wczoraj napisałam trochę do Was i musiałam wyłączyć stronę, bo jechałam na miasto i nie skończyłam.

Lux, jeszcze przyjdzie na nas czas :)
Jugosława, fajnie, że @ przyszła bez większych odstępstw od normy :) :*

Ja jadę do po książki do biblioteki do pracy dzisiaj z mamcią, bo też ma coś do załatwienia. Wolne wzięłam, mimo, że tyle roboty.. eh niech sobie radzą :p

Buziaki dziewczynki zbieram się, pozdrawiam wszystkie i każdą z osobna :*
 
Witajcie dziewczyny,

ale żeście postów naprodukowały :D Fajne takie nocne pogaduchy :)
sobus: witaj. Jeśli martwi cię twoja płodność, to zawsze możesz iść zbadać nasienie. Jak wyjdzie, że ok to wtedy będziecie działać z dziewczyną u ginekologa. Albo równolegle, innych opcji nie widzę :) Pół roku starań bez efektu to ani dużo ani mało, tak w środku. Można już się przejść do lekarza.

noelka: witaj, co tam u ciebie?

missiiss: ufff czyli z moją pamięcią wszystko dobrze :) Fajnie, że ci się udało w końcu z tym połówkowym. Co do wizyt na nfz u młodego, to nie wiem jak u ciebie, ale spotkałam się z taką praktyką, że ciężarne mają priorytet w zapisach i często są zapisywane tak jak powinny chodzić na usg, więc może dopytaj w przychodni. Co do picia większej ilości płynów to faktycznie kłopotliwe...5l :D Dotrwasz do wizyt kochana, nie denerwuj się na zapas.

julia: ja kiedyś też próbowałam szyjkę badać i po pierwszym razie nic się nie dowiesz, musisz regularnie badać i wtedy powinnaś zauwazyć różnicę :) Ja nie miałam tyle cierpliwości :D Widzę, że przeszłaś na wątek 2015, może i ja się przejdę :)

lux: normalnie z taką bratową to się nie trzeba martwić o niskie ciśnienie :/ Mam nadzieję, że @ nie będzie cię jakoś mocno męczyć. A co sie stało, że się pokłóciłyście dzisiaj rano?

anula: wygodnych masz sąsiadów :/ W sumie godzina 21 a dziecko jeszcze nie w domu :/ Hahahaha uśmiałam się z psa ćwiczącego z chodakowską :D:D:D

U mnie 3dc i już znacznie lepiej, mogę normalnie funkcjonować. Lubię rozpoczynać nowy cykl...pojawia się nowa nadzieja. Faktycznie dawno II na forum nie było :( Brakuje tego pozytywnego spojrzenia na starania. W końcu musi się udać. Jeszcze jutro i zaczynam 2 cykl z CLO. No ciekawe jak to będzie...

Udanego dnia ;)
 
Witam

Moniusia milego dnia;-)

Miss tyle litrow masz pic? Wspolczuje ale vo ztobisz?!:/ mo szkoda ze dozylnie w domu niemozna;-)

Jugoslawa a teraz befziesz miec monitorimg cyklu? Bo przydalby sie!
Trzymam kciuki i zazdroszcze juz nowego cyklu;-)
 
Chyba leb na blad zafarbuje bo sama na siebie jestem zla :tak: mialam nie robic testu a zrobilam nawet dwa i wyszedl bladzioch...nic ino mnie sprac bo tak sie zarzekalam ze nie zrobie wiecej testu przed terminem
 
julia: idę do gin w przyszłym tygodniu, akurat będą dni płodne i zobaczymy wtedy czy torbieli już nie ma i czy są pęcherzyki. Podejrzewam, że da mi coś na pęknięcie, skoro w poprzednim cyklu nie pękło :/ Wolałabym, żeby nowego cyklu nie było, no ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :) Może u ciebie nie będzie nowego cyklu :D:D:D

aschlee: nadzieja! Jest nadzieja :)
 
Jugosława, bratowa akurat mam fajna, ja pisałam o szwagierce ;) a z teściowa poszło o to, że ma pretensje, że nie zostawiłam samych dzieci żeby pojechać po Edyte. Jedna głupsza od drugiej.
 
reklama
Do góry