reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witajcie kochane :-)


Julia super, ze corcia powoli oswaja sie z nowym pokojem, ja pamietam, ze jak bylam mala to mialam tak samo, z reszta do dzis nie lubie zmian i mija c zas poki do nich nie przywykne ;-)


Moniusia no i tak trzymac, czas szalenstwa nastal, ja tez wykorzystuje swoje koronki, chociaz moj mowi, ze najsexowniej wygladam w jego koszuli z rana, ale to chyba kazdy facet tak ma:-)


Lux kochana Jugoslawa ma racje, jesli ktos sam nie chce nikt go ni zmusi do tego. Ja musialam sama sie szybko odpowiedzialnosci nauczyc i z racji, ze od pewnego moemntu ojciec sam mnie wychowywal, duzo pracowal, wiec musialam sama zajac sie soba i umiec poradzic ze wszystkim i teraz to dla mnie naturalne, nawet jak musze wykonac jakas meska robote typu cos naprawic. Nikt mnie w niczym nie wyreczal, dlatego radze sobie. Jesli Twoja szwagierka jest przyzwyczajona, ze wszyscy za nia wszystko robia to dlatego sa te problemy.

Majdaczek witaj kochana, co u Ciebie?


Missiiss kochana przykro mi z powodu wizyty, ze to taki burak Cie przyjmowal, szkoda slow czasem na tych lekarzy...:no:


Lux no super, ze jest podwyzka, ale i tak powinnas dostawac jeszcze wiecej wedlug mnie:tak:


Aschlee kochana u mnie tez zachrzan w pracy, ale coz zrobimy, oby dzis bylo spokojnie i bede zaciskac kciuki za Twoja wizyte 19.12.:-)


Julia zdrowka dla corci i dla meza ;-). A co do staran to mezczyzni sa jak kosmici w tych sprawach i uparci, ja tez bym nie odpuscila, ale oni sa tacy, ze na sile to nie i juz.


Aschlee ja tez codziennie musze sie rozgrzewac, bo przemarzam szybko w taka pogode brrr. Przykro mi z powodu kolezanki...niestety tez kiedys myslalam, ze staranie sie o dziecko jest prostsze...

A co do czekolady to uwielbiam, najbardziej mleczna i z nadzieniem jakimkolwiem hehe. A no i ubostwiam wrecz m&ms @_@:-D


Jugoslawa my tez mamy kominek, ale rzadko go uzywamy ;-)


Noelka ja ostatnio widzialam fajny gilm „Stazysci” super komedia i „Iluzja” tez zajefajny i z zaskakujacym zakonczeniem. A tak to swiateczne filmy jak mam czas – zawsze tak robie w grudniu.:-D


Julia kciuki za wizyte kochana ;-)


Jugoslawa kochana robie ladne oczy i prosze o przepis na te buleczki cebulowe :-D

A u nas szaro, buro, ale ja juz powoli czuje swieta i planuje :-D. dzis jakos szybko dojechalam do pracy, a wczoraj padlam ze zmeczenia, duzo obowiazkow w pracy ostatnio mam ehhh:szok:

Milego dnia :-)
 
Wogole sie zastanawiam nad sensem wizyty po mam sie wku....wic:/
Maz oznajmil ze nic niebedzie...
Dobrze mnie popamieta....niech zapamieta swoj ostatni raz ze mna....napewno kolejny niebedzie tak szybko!!!!!!! Jestem wsciekla zrozpaczona i wszystko co sie da...
 
Jugosława, Missiiss, Jullia, jazza dzięki za propozycje filmów :) w końcu wybraliśmy "Życie małżeńskie", ale obejrzeliśmy 20 minut i poszliśmy spać. Film nie był nudny, po prostu jednak zmęczenie wygrało ;)

Julia, jak mąż się czuje?
 
Julka
Ja bzykalam sie dzien przed owu ostatni raz. A to wiesz ze roznie z tym. Trzymam kciuki za wizyte zeby pecherzyki rosly w sile i by nie powtorzyla sie sytuacja jak dwa miechy temu z lewego! &&& mocno zaciskam :-) julka babo nie smec i idz na wizyte... jezeli sie okaze ze owu w czw i stary oleje to wtedy mu daj do wiwatu ;-) moj kiedys dwa miechy wytrzymal ale o swojego konia to dbal co drugi dzien haha :p

Melka
&& za pozytywa :-) bedzie git bo w koncu mamy grudzien nie?:-) daj troche sniegu :-D

Aschlee
Odpoczywaj po pracy zeby ci pikawa nie siadla choc zdaje sobie sprawe ze biegasz po oddziale jak perszing. Dbaj o siebie :-)

Jugoslawa
Co do lenia to trzeba cos opatentowac :-D;-)

Jazza
Ty jak zwykle w ruchu pelna wspanialej energi i slonca :-) ja to sobie ciebie wyobrazam tak ze idziesz w sukience z usmiechem na twarzy i taka luna swiatla cie otacza :-)


Chrzestna mojego dziecka wczoraj sobie przypomniala o jasia urodzinach hihi :-) ma wpasc na dniach :-)
 
Miss kochana a ta owu co oznacza? Bo kurde jak sie zaglebie to niewiem o co kaman...pecherzyk sie uwalnia ta? I wtedy jest liczona ta owulacja?
Dobra ide na wizyta, sama niewiem po co...
Maz udaje glupa i i pyta sie dlaczego sie dziwinie zachowuje:/ wtf?
No ladnie go przytrzymalas;-)
Powiem jedno pozaluje!!!!

Melka snieg? Niezle;-) z jednej strony tez bym chciala juz snieg;-)

Jazza daj troche tej energi i opytmizmu! Bo dzis mam ten dzien pt" po co to wyszstko"

Ehhh zaraz wyjezdzam
 
Jula nie nadążysz za facetami. Każda z nas miałaby w tej sprawie sporo do powiedzenia. Mój się mega spiął kiedy raz coś napomknęłam. On nie chce wiedzieć kiedy dni płodne itd. Dziecko chce, zakłada że bez problemu zaraz będę w ciąży i nie ma co gadać. Może gdybym była młodsza też bym tak do tego podchodziła. Teraz pilnuję dni płodnych no i swoimi sposobami serduszka są w odpowiednim czasie. Tyle że ja nie mam problemu z owulacją. Ty się bidulko nabiegasz do lekarza. Ale może się uda ;)
 
Witam ja mam chwile przerwy nie wiem jak u Was ale u nas w nocy i teraz spadl snieg w dosc sporej ilosci...jeszcze zimniej niz wczoraj

Wstalam rano a okna dachowe cale zasypane :)

Julia kochana nie denerwuj sie moze tylko tak gada bo cos go boli a jak zobaczy ze jestes zla to skuma o co chodzi...jest na wizyte a my tu czekamy na. info.Mysle ze jak mu powiesz co i jak po wizycie to nie bedzie chcial zmarnowac Twoich jajeczek bo bedzie sie bal o swoje ;)
A tak serio kochana nie denerwuj sie w razie czego zrobisz strajk i wiecej sie nie odwazy ;)

Jazza kochana pomyslalam o tym.samym co missiiss ze Ty to zawsze pelna ruchu i optymizmu jestes :tak:

Missiiss staram sie kochana jak moge.Ale dzisiejszego dnia juz mam dosc.Weekend caly odpoczywam z ksiazka w rece i nie robie kompletnie nic, no oprocz ogarniecia chaty na szybcika i ugotowania obiadu :)
 
Ostatnia edycja:
Hey dziewczyny :) dziadkowie w poniedziałek pojechali było super :) teraz w piątek znajomi przyjeżdżają :))
Miałam takiego chłopca odprowadzać i przyprowadzac z przedszkola bo jego mama po 40 jest w zagrożonej ciazy (pali fajkę za fajka jak lokomotywa..)
Jej kasa chorych za to płaci za 8h dziennie 40e . Na początku mialo byc tak ze bede 5h tam od 8 do 13 i jak go zaprowadze to jej pomagać w domu i po 12 isc go odebrać i za to 40e, potem powiedziała ze za to moi da 25.. no to ja ze 25e mogę brać za to ze jej codziennie zakupy zrobię i godzinę dziennie pomagać w domu no i małego odprowadzać..to powiedziała ze ja nie stać zeby tyle płacić a nie ma z czego dolozyc. Co jej płacą za 8h i miałaby i tak 15dla siebie dziennie.Potem wymyśliła ze ona w domu sobie sama bd sprzątać wiec tylko odprowadzac małego. No to ja mówię ze 20e to moja ostatnia cena bo dojeżdzam dwa razy dziennie do niej(ponad 6km w jedną stronę czyli 25km dziennie) to wypalila ze moze mi 10euro dziennie dac.. no padlam w takim szoku byłam..
Jak ja o 6.40wstawalam o 7.40wyjezdzalam i po 9w domu byłam i o 11.40wyjezdzalam i po 13bylam w domu ..(dwa dni jezdzilam bo czekała ile jej kasa chorych da za to)
Paliwa stracę w miesiacu za 70euro i 130by mi zostało. . No chora babka jak nic .. i jeszcze do mnie z pretensjami ze nikt nikomu nie płaci za dojazdy i paliwo w firmach.. cyrk na kółkach z tymi polakami tu..
Chciała zarobić na mnie bo 10by mi dała a 30by miała dla siebie .. czyli miesięcznie ja bym miała 200 a ona 600...
 
reklama
melka: ale fajnie, że pada :D Hihi, zawsze tak się mówi, a potem człowiek się złości jak po błocie chodzi :D:D

jazza: co do przepisu na bułeczki to w zasadzie nie mam takiego...to są bułki robione na białym serze. Biorę kostkę sera białego (250g - 280g) rozdrabniam i do tego wrzucam wymiennie otręby (pszenne, żytnie, owsiane) lub daję mąkę, przyprawiam cebulą suszoną i solą (albo mieszanką soli), daję trochę suszonych drożdży, czasem dodam len mielony albo całe ziarna. To można różnie eksperymentować. Ja tak na czuja robię jak naleśniki, na oko :) I dziewczyny mają rację - ja też sobie ciebie wyobrażam z aurą radości i pozytywnego myślenia :D

julia: a to zły mąż! On może przez gorączkę bredzi? :) Oni tak mają, że jak się zaprą to masakra, a potem się dziwią :/ Mój też tak ma. Chce mieć dziecko, ale jakoś nie pomyśli, że no samo się nie zrobi :/ Bzykanie poza okresem płodnym jest ok, ale w trakcie owu też trzeba...Ehh Idź na wizytę kochana, bo znając życie to może mu się jeszcze zmienić :) A zawsze zostaje ci kuszenie :D Mój szybko pęka :p A wiadomo, że im krew z mózgu szybko odpływa :D:D:D

missiiss: może jak opatentujemy to staniemy się kosmicznie bogate :D Myślę, że cały świat czeka na nasz wynalazek :D:D:D

aschlee: ooo coraz lepiej u ciebie w pracy z czasem wolnym. Bardzo dobrze, trzeba też umieć łapać wolne chwile :) Do weekendu blisko, odpoczniesz :)

watpliwosci: fajny taki wir odwiedzin :) A babka faktycznie dziwna :/ Najlepiej, żeby ktoś za darmo wszystko robił :/ A z tym paleniem fajek w ciąży to masakra...rozumiem, że może być ciężko rzucić od razu, ale chociaż ograniczyć i się kontrolować :/
 
Do góry