reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

wątpliwości, kurczę, brak słów na coś takiego... chyba jej nie zależy na ciąży, skoro tak się zachowuje i do tego jeszcze w ciąży pali papierosy
 
reklama
Julcia
Owu-owulacja hehe :-) z pecherzyka ktory peka uwania sie jajecko :-) ja jestem za jezeli chodzi o zemste w tym przypadku ;-) a zemsta jest sllooddkkkaaa :-D ale oby nie byla potrzebna :-)

Aschlee
Ale mialas ladne widoki z ranka :-) hahaha masz racje co do tych jajeczek julki i jej emka haha :-D

Watpliwosci
Super ze odwiedziny w trakcie :-) a z ta babka to niezle ciaza zagrozona i kopci ?o_O szok...nie daj sie kochana.

Jugoslawa
No ba!:-D

Narobilam sie chyba za bardzo :-\ chcialam jeszcze usiasc do ozdob ale moja macica kategorycznie mowi nie!:-D;-)
 
No ja juz siedze w kolejce u gina, za pare minut wejde...

Mam nadzieje ze zmadrzeje;-)


Watpliwosci fajnie ze w koncu spotykasz sie z rodzinka;-)
A babka jest niozliwa...so interesu by niedolozyla a opieke by miala i wogole....gdzie cos takiego u Nas w Polsce...:/

Aschlee powaga tyle sniegu? Niezle;-) oby za chwile nie topnial...

Dam znac po wizycie
 
Wątpliwości-ja nawet nie będę komentować tej kobiety. Palić w ciąży? Szczyt głupoty i nieodpowiedzialności! Laski, ja mam dziś dzień-porażka. Wróciłam rano z pracy, nie zdążyłam zapalić światła na korytarzu i poleciałaaaaam! Mój facet ma głupia manie zostawiania laczkow i butów gdzie popadnie, ale to wina jego matki, bo u niej w domu robią tak samo. No i weszłam i lewa noga poleciała na jeden but, drugą zatrzymałam się jakimś cudem. Uderzyłam się o klamkę drzwi od wc, zrobiłam piękny szpagat i pękły mi w kroku legginsy! Dla ścisłości, mam je dopiero od dwóch tygodni. Udało się je zszyć, będą na codzień. Wrr.
 
Ja juz po....

Niemusze sie na mezu wyżywac:/

Pecherzyki sie kurcza....czyli niebedzie owulacji:-:)':)-:)'(
Zaczybaja sie wchlaniav...kolejny cykl mam sobie odpuscic bo swieta itd...wiec niebedzie mozliwosc obserwcaji a dolaczyl mi jakis lek ...ampulki... i w styczniu mam zaczac brac wszystko.....
Ehhh jakos mi przykro:-(
 
missiiss: słuchaj się macicy :) Ona przez najbliższy czas będzie dyktowała warunki :)

lux: o matko :/ Dobrze, że tobie się nic nie stało poważniejszego :/ Normalnie pech jakiś. Swoją drogą ja jak kiedyś taki szpagat zrobiłam na skarpecie się przejechałam to mnie bolało przez jakiś czas, chyba sobie mięsień jakiś nadciągnęłam wtedy :/

julia: tak mi przykro :( Ehh przynajmniej nie będziesz musiała się z mężem ścinać w tej kwestii...wiem, że to marne pocieszenie, ale zawsze :( Ampułki? Na to, żeby pęcherzyki pękały? Może nowy rok, nowe możliwości? Założymy nowy wątek :D Hihihi "staraczki 2014 - 2015 to będzie nasz rok" :D:D Poza tym właśnie mniej stresu i może w święta będzie dobrze ze staraniami?

Ja też się stresuję przed jutrzejszą wizytą :/ Jakoś prawy jajnik wcześniej czułam, a teraz mam wrażenie, że lewy na wakacje pojechał :/
 
Jugoslawa :-D no jej to sie musze sluchac :-)

Julcia
Ehh tego sie balam wlasnie bo w 3 dni tylko 2 mm urosly... :-( ale nic nie pisalam tylko to ze moj gin mowil ze na dobe zwykle kolo 2 mm rosna... ehh do bani 3 byly i coo_O :-( przytulam cie kochana mocno! Piznij tym wszystkim w grudniu i juz! Light i looz i mysl o swietach o rodzinie o choince i w ogole. Wiem ze ciezko ale zapedz sie w wir swiateczny i bedzie ciut lzej... a to co dostalas to pregnyl? W sumie to on w zastrzykach jest i nie wiem czy tez w ampulkach. I na co, na pekanie? Maz ci dzisiaj wysciska i wytula jak bedzie wiedzial o co chodzi. Caluje i nie smutaj sie tylko :-(
 
Julia nie smuc się, główka do góry :) Jugosława mnie nogi bolą, skurcze mnie od kilku dni łapią i ciężko mi się auto prowadzi. I jeszcze dziś ten upadek. Przysięgam, że gdy Tomek wróci z pracy to go udusze! Dużo czasu nie będę mieć, bo jadę potem na nocke.
 
reklama
Julia, przykro mi :( ale trzymam kciuki za kolejny cykl! może jednak nie będzie stracony?
Jugosława, właśnie się zastanawiam, co jak 2014 się skończy? piszemy dalej tu?
 
Do góry