reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Melka gdybym mogla to wiedziec...
Ehh odechciewa mi sie staran...chyba niedane mi jest miec dzieciatko....

Jugoslawa dzwonilam do meza, z jego slow wyczytalam ze zrobilby to dla Nas....no ale teraz juz niepotrzeba...
Wiesz co te ampulki maja pomoc w tej owulacji ale szczerze niewiem jak je zazyc?!! Wypic czy co? Niemam pojecia hehe
Jak dobrze pojdzie owu bedzie po nowym roku.... jesli bedzie tak jakos w 20dc , wiec gdzies za miesiac...
 
reklama
julia: eee to jednak dobry mąż :) Mówiłam, że bredził od choroby :D Ja kojarzę tylko Pregnyl z ampułek i Ovitrelle, ale to się zastrzyk robi i domięśniowo podaje. One pomagają przy owu i wspomagają pękanie pęcherzyków.

lux: mnie też jakoś skurcze łapią. Właśnie! Miałam magnez łyknąć :) Tobie też polecam :) Skurcze powinny przejść.
 
Jugoslawa ka pierwszy raz spotkalam sie z ta nazwa Memopur?!

Noelka teraz bedzie kolej na prawy jajnik wiec jest mini nadzieja na owu....

Miss wiesz ze po wizycie w poniedzialek tez mialam mini obawy ale wierzylam ze jak tak ladnie zaczely rosnac to juz nie upadna!

Lux o kurde to cud ze wyszlas calo z upadku!!! Legginsy sie zszyje;-)
 
Ah dziewczyny po 40r ciezko o zdrowa książkową ciaze, wzrasta ryzyko chorób a mając zagrożona ciążę po tym jak wylądowała w szpitalu z krwawieniani to palenie jak lokomotywa jest dla mnie igraniem z losem ..
Tylko mnie wnerwila tymi 10euro i jeszcze tekstem ze 200e na miesiąc to mało? No kur.. mało .. bardzo mało ..

W niemczech padał chwilę śnieg .. teraz mały u mnie śpi a ja marzę o łóżku bo gardło i zatoki bolą wrrr ..
 
Julcia kochana glowa do gory moze te Twoje pecherzyki chca Ci niespodzianke zrobic a jak nie to w najgorszym wypadku bedzie moze niespodzianka na Nowy Rok :tak:

Dajcie spokoj z tym sniegien zimno ze zas bedzie ciezko sie zagrzac.
Zrobilam zakupy i czekam na autobus do domku
 
Watpliwosci
Kuruj sie i nie daj sie wykorzystywac :tak:!

Julcia
Teraz najwazniejsze ze prawy jest grzeczny i pojdzie w ruch! Mowilam ze chlop cie przytuli:-) jestesmy z toba wiec nie smutamy sie i dzialamy teraz swiatecznie a pozniej starankowo :-)

Aschlee
No snieg to za oknem pieknie wyglada ;-) ale ja np uwielbiam tez jak chrupie pod nogami :-)
 
No nareszcie w domu teraz wstawiam ziemniaczki i sznycelki mniammm jakas glodna dzisiaj jestem :)
Ja sniegu nie lubie bo jest zimny.Moglabym na zime do cieplych krajow jechac :)
 
julia: ta nazwa też mi się obiła o uszy, więc poczytałam trochę w necie i wychodzi na to, że ten nowy lek będzie także wspomagał owulację. Bądź spokojna kochana <przytul> Gin pewnie wszystko ci wyjaśni.

missiiss:
na chwilę obecną testuję samego lenia :p Może w ten sposób wpadnę na pomysł jak go pokonać :p

wątpliwości: zdrówka życzę. Kuruj się bo musisz mieć siłę i humor na odwiedziny :D
 
reklama
Aschlee co do zimy to tez chetnie bym uciekla tam gdzie cieplo;-) nienawidze zimna brrrr

Jugoslawa a jak sie bierze ten lek? Znaczy jaka forma podawania?
Bo tego juz niepowiedzial hehe
 
Do góry