reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Noelka
Smieszna komedia o polskich wampirach ;-) romantycznego nic nie pamietam niestety...

Julcia
Zdrowka dla meza, no szkoda. Ale jeszcze jutro jedt dzien. Jak wczoraj bylo to jest ok :-)
 
reklama
Kurde wcielo mi posta wrrrrr


Miss co wczoraj bylo? Kurde nic nie bylo...na wizycie zrozumialam ze mam czekac do wizyty jutrzejszej...bo jak na jego oko to owu bedzie w czwartek, czyli kiedy najlepiej sie przytulac?

Aschlee z seecem niema zartow...badz ostrozna

Noelka Bezpieczna Przystan fajna romantyczna:-D

No my juz w domku na antybiotyku mezu, oby jutro mial sie lepiej

Zouza a co z toba?

Jazza jak minal dzionek?

Mychunia to duzy metraz;-) fajnie za chwile bedziesz mogla go urzadzac;-)

A ja wlasnie ogladam Porodowka;-)
 
Hej baby, ja w pracy, dziecieki najedzone, zabki umyte, ubrane i niedlugo na autobus idziemy, dziewczyny, no mnie tra podwyzka bardzo ucieszyla :)
Jugoslawa, no im sie plany ciagle zmieniają :/
 
Witam z rana


Moje chorubki wstaly, i juz marudza;-)

Lux wiadomo kazdy sie cieszy z podwyzki;-)

Milego dnia zycze;-)

No ja kolo 11 wyjezdzam do lekarza bo od 12 przyjmuje
 
Od jutra powinna mi temp zacząć spadać. Jak będzie się trzymać to w sobotę zatestuje. Mój brzuch czuje zbliżającą się @ ale wiadomo że w głowie i serduchu iskierka nadziei ;)
 
reklama
Witajcie,

julia: &&&& za wizytę :) Ciekawe jak tam szalejące jajniki i pęcherzyki :)

missiiss: sposobu na lenia nie mam, ale chętnie skorzystam jak ktoś znajdzie :D

aschlee: uhm serducho ważny organ. Warto dbać, bo w ciąży to chyba jakoś bardziej obciążone...

melka: czekamy na pozytywne info :) &&&

lux: podwyżka jest, więc może z czasem poprawią się też inne rzeczy :) Może jest nadzieja :) W sumie grudzień to taki magiczny miesiąc :)

U mnie dzisiaj szaro i buro, ale mimo tego mam jakiś dobry humor i mnóstwo porannej energii. Tydzień mija bardzo szybko...zdziwiłam się, że dzisiaj już środa :) Zrobiłam na śniadanko bułeczki cebulowe z sera białego - lubię je, ale rzadko robię rano, zwykle na noc i rano wtedy są na śniadanie. Muszę jeszcze zakwas nastawić, bo tęskni mi się za domowym chlebem.

Udanego dnia dziewczyny :D
 
Do góry