reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Bry :)

Julia w weekend pewnie pierwsze starcie.
Spadek dzis konkretny :) nie wiem co o tym myslec szczegolnie przy braniu luteiny.

A u mnie po staremu - wciaz cos :p
Dla meza szukamy szpitala, kolezance pomagam dodatkowo popoludniami ze strona internetowa, tu do mamy tu do babci i leci :)
 
reklama
Eh zrobiłam ten test i standardowo I kreska.
Już mnie to nawet nie dziwi.

karolina: gratulacje :) Szczęśliwej ciąży życzę :)

kornelia: weekend miałaś intensywny, więc może stąd to osłabienie. Wypoczywaj ty i fasolinka :)

lux: mnie też się czasem ryczeć chce :/ Może powinnam zacząć, może wtedy przejdzie mi ten stres, którego niby nie czuję, ale wiem, że jest. No chyba, że u ciebie to objaw ciążowy :D Poczekaj z testem do terminu @ :)

aschlee: odpowiedź odnośnie pracy? i jak tam?
 
Aschlee i jak kochana? Gdzie cie ulokowali?

Zouza no bo ostatnio cos sie mniej odzywasz;-)
A no to trzymam &&&&&&&&
Zapowiada sie obiecujaco;-)

Jugoslawa :/
 
Julcia mozesz wpisac cykle zazwyczaj mialam 30 dniowe wiec licze ze nie powinno sie bardzo pochrzanic...

Cos mi sie z telefonem chrzani czasami jak edytuje to mi zjada posta wrrrr
 
Ostatnia edycja:
Hej czytam was non stop ale tak mnie jelita wnerwiaja i bola ze chyba zaraz mnie cos trafi :-( malo w nocy spalam bo obudzialm sie o 4 rano i do 6:45 nie spalam. Wzielam tabletke i zasnepam na pol godziny bo trzeba bylo mlodego i starego zawiezc. Ehh plakac mi sie chce dzis tez :-( nospe biore choc dol brzucha mnie nie boli. Chyba jutro skoczedo gina. Wybaczcie odpisze wieczorem moze jak lepiej sie poczuje
 
reklama
Do góry