reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif



II kreseczki,termin:

LISTOPAD 2014
MotylkowaOna , Iwo , Mychunia (7cykl)

GRUDZIEŃ 2014 Anula1988 ewelina_shn

LUTY 2015 AsiaSzw (11 cykl)

MARZEC 2015 rurka (1 cykl) KasikP (4 cykl) Kasikz (12cykl)

KWIECIEŃ 2015 Tabasia (1 cykl) Babydust (2 cykl) susel (16cykl)

MAJ 2015 AnnaMaria (2 cykl)

CZERWIEC 2015 Missiiss1301 (24 cykl)

LIPIEC 2015 Ania - Belfast (2 cykl) Kornelia1802 (3cykl)

majdaczek14
[*] aniołek 9tc

Starające się: 10


LISTOPAD
Hanaśmietana - @ 23.11
Jugosława - @ 24.11
luxuorius - @ 26.11

GRUDZIEŃ
Zouza - @ 02.12
moniusia_ - @ 02.12
noela26 - @ 09.12
melka19 - @ 10.12
wątpliwosci13 - @ 11-12.12
julia0903 - @ 14.12
jazza - @ 17.12
Aschlee - @ 20.12



POCZEKALNIA
jołasia
, malena100
 
Ostatnia edycja:
Lux moze to za szybko...jak nieprzyjdzie w srode to zrob test;-)

Karolina kochana ja cie chyba kojarze;-) i gratuluje:*

Kumpele pojechaly a ja zaleglam pod kocykiem...zimno mi...
A jeszcze musze skoczyc do miasta

Akatasuki co tam u Ciebie?

Anula88 chcesz byc na liscie?
 
Karolina to ja w pierwsza ciążę zaszłam gdy przestałam o tym myśleć. Noelka i dziewczyny, odnośnie prezentów w prawy to mój facet dostaje na gwiazdkę i wielkanoc paczki z wędlinami, rybami itd. Laski, zwiastunow @ brak.
 
Lux wiesz jakbym chciala przestax myslec o ciazy tylko cieszyc sie z niespodzianki...
W sumie za duzo niemysle ale chcialabym i mam nadzieje ze kiedys sie uda...
 
Julia no ja dziś podczas obiadu jakieś załamanie dostałam :( i w płacz. Aż mój facet się przestraszył. I mu powiedziałam, że przerasta mnie to wszystko, że on gada ciągle, że kiedy w końcu zaciąże, bo on chce w końcu wyjechać do De itd. I też bym chciała przestać o tym myśleć :( ale to takie trudne.
 
Karolina - gratulacje!

Luxuorius - będzie ok, trzymam kciuki! :) i za resztę czekających na II tez &&&&&&&& :))

Ja wczoraj pół dnia po uczelni zmęczona i długą jazdą w kiepskie warunki, nocowałam u rodziców, bo mężu był na nockę w pracy, a ja z nimi wieczorem u siostry ciotecznej na urodzinach :)

A dzisiaj jestem padnięta, śnieg się roztopił, znów szaro buro i wiatr zimny, jest mi zimno, siedzę pod kocem i kołdrą! :szok::szok: jestem blada i nie mam siły, mdłości jak wczoraj nie było tak dziś podwójne :( a to dopiero 7tydzień.....

Ponarzekałam trochę i już mi lepiej :pP
 
Zouza kochana a ty kiedy testujesz? I co wogole u Ciebie?;-)
Widze spadek temp ale mam nadzieje ze na implantacje;-)

Kornelia a u nas pogoda w sam raz, sucho i nawet bym powiedziala ze cieplo;-)
Zobaczysz za chwile mina mdlosci!
 
reklama
Do góry