reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Ano z jeżdżeniem dobrze nie jest :( Wiadomo.
Lepiej gdzieś bliżej, żeby na konsultacje móc pójść w każdej chwili. Zawsze to człowiek bezpieczniej się czuje.
Eh lipa normalnie. Nic tylko chorować. Widać co się dzieje jak człowiek chce się do zwykłego internisty dostać, a co dopiero na zabieg :/
 
reklama
Julia potrzebuja pracownikow do kliniki na 5 oddzialow ale znajoma mowila ze ciezko bardzo sie tam dostac wiec nie nastawiam sie za bardzo...Jej syn probowal sie tam dostac przez 2 lata.
No faktycznie sie nie popisala z ta firanka ale glowa do gory poprawi i bedzie ok :tak:

Zouza masakra faktycznie cena kosmiczna...ja nie wiem albo kolejki albo ceny ze oczy wychodza :(
 
Ostatnia edycja:
Aschlee fajny avatarek kochana;-), a z ta sasiadka to bardzo piekne co robisz i tak jak Julia uwazam, ze dobro wraca i karma będzie Ci sprzyjac i oby jutro był lepszy dzien :* :tak:trzymam kciuki za rozmowe w sprawie pracy :-)


Co do sniezyc w USA to ja jedna taka przezylam jak tam mieszkałam, tak zasypalo wtedy miasto, ze nawet Monako mogloby je zajac:szok::eek:, nigdy nie zapomne tego jak NY nagle stal się calkiem bezbronny i wszystko stanęło.. miałam takie szczescie, ze kiedy tam mieszkałam przezylam i taka sniezyce i male trzesienie ziemi i huragan Irene. No i nihdy nie zapomne ulewnych deszczy i wiatrow, kiedy wyrywalo ludziom parasole z rak:szok:


Missiiss kochana mnie przeraza nasza polityka parorodzinna w PL, kiedy kobieta zachodząc w ciaze musi ukrywac przed szefostwem w obawie przed strata pracy i kiedy ludzie nie mogą sobie pozwolic np. na wiecej jak jedno lub dwoje dzieci, bo najnormalniej w swiecie panstwo tylko w gebie jest parorodzinne i mowi młodym, ze musza dbac o przyrost naturalny, ale nie pomaga im w tym za grosz, a wrecz utrudnia do tego stopnia, ze mlodzi ludzie po studiach maja problem z praca i ze wszystkim.. Jezus gdzie ja zyje hehehe:szok:



Nowelka wykorzystuj chlopa wykorzystuj kochana :-D


Wątpliwości co do facetow to oni w tych sprawach badan nasienia to przewrażliwieni sa, bo boja się wyniku bo gdy się okazuje, ze cos nie tak z nimi to się załamują i uważają, ze to szkodzi ich męskości, dla nich to bardzo wazne, by być 100% facetem, hmm tylko, z enie pomyślą o tym, ze dla nas sa bez względu na wszystko i wlasnie to, ze się decyduja na taki krok np. zrobic takie badanie pokazuje jacy sa odwazni i ile w stanie dla nas zrobic;-)


Tinus spadlam z krzesła prawie hahaha no gratulacje kochana, ale niespodzianka:-D


Julia kochana może jutro spojrzysz na te drzwi inaczej kochana, wiem, wiem probuje tylko pocieszyc, ja tez przywiazuje wage do szczegółów i estetyki wiec Cie rozumiem;-)


Zouza nie zaschniesz kochana nie zaschniesz ;-) a za meza twego operacje jak najszybsza zaciskam kciuki:tak:


No missiiss kochana wiedziałam, ze wiesci będą bardzo dobre i czekam na relacje kochana :*:-D


Jugoslawa :*:-D kciuki trzymam za Ciebie kochana :-)



A ja miałam dlugi i meczacy dzien. I musiałam dzis wziąć przeciwbolowe, bo brzuchom mnie bolał:eek:. nienawidze tej cholery @, co za fladra, przylazi jak jej nikt nie zaprasza.. ech ida swieta.. rok temu myślałam, ze w te swieta będą albow ciazy albo z dzidzia na rekach.. ale coz.. w koncu się doczekam, a wtedy zwariuje ze szczęścia.;-)
Zrobilam sobie troche zakupow ciuchowych i jest git :-)
Uciekam do M :-)
Dobranoc:-)
 
Witam

Mam nadzieje ze ten dzien bedzie lepszy!

Aschlee &&&&&&& mam nadzieje ze sie uda!

Jazza no to ladnie tam w Ameryce przezylas;-)
Co do pracy i systemu prorodzinnego to porazka:/

Miss no to czekamy z niecierpliwoscia na relacje i bardzo sie ciesze ze jest ok!:-D

Zouza no cena straszna:/ ale mam nadzieje ze uda Wam sie znalesc pomoc w innym szpitalu!

Dobra zaraz uciekam do pracy jeszcze jutro i wekeend;-)
 
Bry

Coraz zimniej ..

Szpital chyba odłożymy na jutro
Jak sobie przypomne jak z Tatą byłam na IP i spędziłam tam 10h to mi sie odechciewa, tymbardziej że jeszcze jutro do pracy ..

Czy luteine bierze się od 3 dnia wyższych temperatur ??
Bo nie wiem czy dr mi zdąży odpisać a dziś mam takowy 3 dzień, po owulacyjnej w d.pe jego mać niespodziance ...
 
dzień dobry dziewczyny,

missiiss: czekamy na relację :) fajnie, że wszystko ok :)

jazza: niezłe przeżycia miałaś w USA. Oni chyba są przygotowania do trzesień i huraganów i innych klęsk pogodowych? Z tego co się czyta to dosyć często ich to nawiedza. Kiedyś czytałam o tym, że sporo amerykanów ma schrony i tak dalej. Wiedzą jak się zachować i panika mniejsza ponoć. Prawda to?
Wredna @ :/ Niech już sobie idzie i już nie przychodzi...przynajmniej przez jakiś czas :D A jakie ciuchy kupiłaś?

julia: będzie lepszy będzie :) Udanego dnia w pracy :)

zouza: u mnie też zimno, ale plusem jest to, że można już na balkon obiad wynosić. Ja mam taką lodówkę co półki mam blisko i nie zawsze mnie się w niej garnek mieści. A co do luteiny to mnie się wydaje, że bieże się zwykle 2 dni po piku lub na 3 dni po wyższych temperaturach.
 
Hej

Aschlee
Kciuki mocne za rozmowe :-)

Jazza
To niezle tam w usa mialas. Bbrr no co do naszej polityki prorodzinnej to jest kiepsko masz racje. Ja powiem ci ze zawsze chcialam miec 3 dzieci ale teraz myslac ze bedzie drugie boje sie wlasnie o finanse. A jak pojda do szkoly to juz w ogole wiec na trojke na pewno sie nie zdecyduje :-\ powinny byc te kursy dla mam o ktorych pisala jugoslawa czy inna sorry nie pamietam kto dokladnie. I zapewniony jakis start po macierzynskim. A nie pracodawca cie juz nie chce bo bedziesz chodzic na l4 jak dziecko zachoruje. . Chore to jest.
A co do prezenetow o choinki to zycze ci zebys miala swoj wymarzony prezent na swieta!:-D

Julcia
No firanka hmm pojechala po calosci... tak wszystko na raz drzwi firanka... no ale mam nadzieje ze sie to jakos uda powymieniac czy cus.

Zouza
Tak najczesciej giny mowia ze 3 dzien wyzszych temp. Z ta lutka. A co do szpitala oby sie udalo to jakos zalatwic sprawnie &&&&&

Padam. Tak mnie wczoraj ugniatal trzasl i w ogole ze dzis wzielam nospe i leze bo brzuch czuje.
Ale tak zajechalismy tam weszlam do gabinetu i na usg i malenstwo ciagle sie odwracalo plecami :p co on go chycil od gory on chyc odwracal sie :p glowe tak samo az sie balam ze nosa nie ma bo nie chcial pokazac tylko machal ta reka i pewnie sobie mowil odzcie preczode mnue ja tu odoczyw ;-) no ok po 20 min usg gdzie niczego sie nie dowiedzielismy a probowal dwa razy od dolu i dwa od gory kazal mi isc cos zzjesc slodkiego zeby malego pbudzic i pochodzic z 15-20 min. Wiec poszlismy ze starym do lidla ;-) i kupilam duuyzo foremek do piernikow i ozdob na pierniki :-D
No ale ok wypilam fante zjadlam bule slodka i wrocilismy. Czekamy az pacjentka wyjdzie juz tam 3 ciezarne siedzialy i die pytaja na ktora my godz. To mowie co i jak i az sie biedne noga przezegnaly ze beda musjaly tyle czekac. Druga tura trwala 35 minut.... 3 przez brzuch i dwa od dolu :Oo_O od dolu jak robil to tak mi ruszal i trzepal tym usg i mowil ze musi go troche oszturchac bo znow sie obraca. Na co mu odpowiedzialam." Mogl pan powiedziec ze chodzi l szturchanie to z mezem bysmy poszli zamiast do lidla to w jakies ustronnuejsze miejsce";-) on w smiech moj stary sie za glowe zlapal i tez w smiech :p ogolnie bylo wesolo. W koncu mlode tez mialo dosc i pokazalo na chwile noska a ja mowie ufff bo juz myslalam ze on tego nosa nie ma!! A gin mowi no ja tez dlugo szukalem... :-) i pozniej walka o przeziernosc karkowa. Jest ok :-) miedzy nogi nie zagladal bo dzidz ani sie wazyl nawet na chwile rozchylic :p ale serduszko mu wali 160 uderzen. U chlopcow bylo 140 ciekawe czy bedzie ta niesmiala dziewczynka :p bo z chlopakami sie tak nie trudzili zawsze bylo grzeczni i jajka wywalali do ogladania ;-) no a na koniec wyszlisny z gabinetu po 20 tej i okazalo sie ze nie mamy jak wyjsc bo osrodek zamkniety. Czekalismy 15 min az gin skonczy pacjentke i zapytalam czy da sie jakos stad wyjsc a on jak tylko to uslyszal to w smiech ;-) i poszedl otworzyc :-) moj stary jest nim zachwyconybo konkretny i fajny. Posmial sie z nami i w ogole. Plusy takie ze po cc bede miala cc !!:-D a i znalazlam swoje zdjecie z jaska ciazy z 25 tc z rozwarciem wewnetrznym i szwem ( ktory mialam od 16 tc) pisalam ze gin wahal sie czy mi szew zalozy. Pokazalam mu to usg... on patrzy i ja pytam go. To jest rozwarcie wewn. I szew prawda? A on ze tak. A ja mowie widzi pan to fota z 25 tc... a szew mialam zalozony w 16 tc i wtedy nie bylo rozwarcia a sie zrobilo. Popatrzyl na zdjecie spr daty rok i dane z usg i powiedzial : to faktycznie nie bedziemy ryzykowac. Zaloze pani ten szew w 16 -17 tc bo nie ma co. Ufff odetchnelam z ulga... kamien mi spadl z serca... no i przrd swietami kolo 15 griudnia ide na szew. Z tydzien poleze... masakra jakas a wigilie mialam szykowac... no ale dzidzia wazniejszA. Na wigilie mam nadzieje ze bede w domu. Uff rozpisalam sie przepraszam :-X
 
reklama
missiiss: super konkretne wieści ! :) Rewelacja trafić na dobrego i miłego lekarza, który widać ma na celu dobro pacjentki i maleństwa. Gratuluję :) A co do świąt to się tym nie przejmuj wcale. Najważniejsze maleństwo. Raz, że możesz np. większość wcześniej zrobić, a dwa to możesz zostawić wskazówki dla twojego starego :D Oni dobrze gotują pod presją :D
Super kochana, super :) Cudowną masz fasolinę w brzuszku :D Z poczuciem humoru :D
 
Do góry