reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Dziekuje :-) i przepraszam z tasiemca-posta :-). Ale tak chcialam sie tym z wami podzielic :-)

Jugoslawa
Tesciowa ma przyjechac to ja zatrudnie do robienia wigilli;-):p

Dziewczyny moje kochane dziekuje wam za mega wsparcie! Kocham was wszystkie poprostu!!;-):-*:-* i zycze kazdej z was zeby na swieta mialyscie najwspanialsze prezenty!! Wierze ze kazdej sie uda szybciutko! Bo grudzien to magiczny czas!!
 
reklama
Kochana takie wieści to się czyta jednym tchem, więc post był miły i przyjemny do czytania :)
Dużo pozytywnych informacji, a to pozwala wierzyć dalej :)
Pisz długie, pisz :)
Opcja z teściową też mi się bardziej podoba :D:D:D
 
Witam się porannie, mnie obudził dziś taki widok z balkonu i ciągle dokłada:
DSC_0360.jpg

Mississ pięknie, że wszystko ok, dowcipnisia tam siedzi nieśmiała napewno :)))
Dzisiaj moja wizyta i się stresuję czy jest tam Ktoś czy nie ma :no:
 

Załączniki

  • DSC_0360.jpg
    DSC_0360.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 48
Witajcie dziewczyny czy mogę dołączyć do Waszego grona? Potrzebuje wsparcia :) po krótce przedstawie wam moją sytuacje... Pierwsza ciąża pozamaciczna ,kwiecien 2012 rok, druga ciąza poroniona grudzień 2012. Badania porobione, HSG zrobione , lewy jajowod mial zrost ktore zostały odblokowanye, i juz oba jajowody drożne... Staramy sie z 13 cykli, nie wiem dokładnie bo nie licze , bralam wczesniej luteine ,ale teraz uważam ze przez to ze ją bralamod 16 dc to blokowala mi ona owulacje, która u mnie pzeważnie występuje ok.19 dc bo tak prowadził mnie lekarz..... I od wrzesnia nie biorę w ogóle leków, tylko kwas foliowy... :) Wyglada na to ze normalnie owuuluje bo cykl mam w miarę regularny :)śluz też się pojawia.... To jest moj pierwszy cykl z ovufriend ;D i tu licze na waszą pomoc i wsparcie ?:p Przyjmijcie mnie do Waszego Grona staraczek :):)
 
Julia milego dnia w pracy kochana :-)


Jugoslawa kochana tak to prawda oni w USA przywykli juz do tego typu zjawisk i wiedza jak sie zachowywac itd. Jak byla wtedy tamta sniezyca to wiele osob utknelo w metrze ja akurat z zajec wracalam pamietam:szok::-D. A jak byl huragan to przygotowywano nas juz z wyprzedzeniem. Ja i moj owczesny chlopak zostalismy wtedy w mieszkaniu i sie nie ruszalismy nigdzie, przez okna widzielismy ajk wszystko fruw, na Brooklynie uznalismy, ze bedziemy bezpieczni hehe alo po prostu, to bylo jak gehenna, chociaz jak huragan dotaral do NY to mial juz statut burzy tropkalnej, ale i tak wygladalo to jak armagedon:szok:, a najbardziej podobalo mi sie jak juz huragan przeszedl i wszyscy wylegli na ulice zaczeli sie cieszyc, kryzcze, ze przetrwalismy i tanczyc i grac w kule hehehe to bylo the best, czyli zgodnie z mentalnosci- bylo zle ale bedzie lepiej :-D



Missiiss dzikeuje kochana :* a co do polityki prorodzinnje to my marzymy o 4 dzieci, ale czy bedzie nas na to stac? Hmm zobaczymy, ale dwojka to minimum.
Super relacja i przeogromnie ciesze sie, ze wiesci takie dobre kochana, a szew to i dobrze, ze Ci zalozy, bedizesz spokojniejsza i zobaczysz na swieta bedziecie w komplecie wszyscy :*:-)


Kornelia no snieznie macie, ze mega jak w grudniu piknie hehe:-D, trzymam kciuki za wizyte kochana, bedzie dobrze:-)


Smerfik88 witaj kochana i rozgosc sie :-)
 
smerfik: witamy, witamy i oczywiście zapraszamy :)

jazza: jednak dobrze to o nich świadczy. Co przeżyłaś to twoje i zawsze taka wiedza może się przydać. Swoją drogą USA ma chyba zły PR w europie, bo zwykle się słyszy o tym, że tam za wszystko się pozywają, że ktoś się zatruł orzechami jedząc masło i tak dalej. A to jednak naród silny i przygotowany na wiele. Chciałabym kiedyś USA odwiedzić. Żeby zwiedzić całe stany to chyba na kilka lat musiałabym jechać :D Zbieranie doświadczeń jest korzystne, nawet takich mrożących krew :)

Ja wcięłam na śniadanie omleta na słodko. Ostatnio zmuszam się dojedzenia wszystkiego co nie jest rybą...na szczęście na obiad mamy rybę po grecku :D Hyhyhy, przebiegła jestem :D A jutro zrobię pieczonego łososia...no chyba, że ryby zostanie to w weekend łosoś będzie. Biedny mój mięsożerca :D
 
Jugosława na 15.30 mam :)

Smerfik witaj! Trzymam kciuki za owocne starania!! :)

Jazza - to masz naprawdę ekstrealne przeżycia! Zazdroszczę ci wizyty w stanach, ja marzę o tym :) już 2 razy mnie chrzestna zapraszała, ale zawsze było coś, albo brak kasy albo czasu :(
 
reklama
Do góry