reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Missiiss, ale super historia :) uśmiałam się :D fajnego masz ginekologa ;) no i najważniejsze, że wszystko dobrze!

Jazza, to miałaś przygody w Stanach :)

Kornelia, trzymam kciuki za wizytę!

Smerfik88, witaj :)

Co do polityki prorodzinnej, to ona u nas w praktyce nie istnieje... :/ my chcielibyśmy mieć 3 dzieci, ale zobaczymy jak to będzie. W obecnym mieszkaniu możemy się zmieścić z jednym, i to małym ;)

My dzisiaj mamy gości, wpadają nasi przyjaciele :) a jutro jedziemy do moich rodziców, więc w weekend pewnie trochę rzadziej będę tu zaglądać.
 
reklama
Smerfik a bardzo prosze :-). A u nas minie rok staran w grudniu, podchodzimy do tego na luzie teraz i zobaczymy co bedzie,u nas powodem niepowodzen pewnie w duzej mierze jest stres i ze za bardzo chcemy heh ;-)e. 5 lat poronilam, bylam wtedy w innym zwiazku


Jugoslawa moze i w Europie tak sie widzi stany, ale mi sie podobalo to, ze ludzie sa dla siebie po prostu zyczliwi iw szedzie gdzie wchodzisz to sie do Ciebie usmiechaja, witaja, codziennie jak szlam po kawae to ucinalam sobie szybka pogawedke z kims kto mnie w kawiarnii oblusgiwal, to samo w kolejce z zakupami czy przy kasie. Lubilam to bardzo, bo od rana bylo pozytywne nastawienie hehe. No i ogolnie luzackie podejscie do wielu rzeczy, wtedy latwiej sie zyje.:-)


Kornelia ja tez marzylam by tam pojechac i dostalam stypendium i ulatwilo mi to finansowo wyjazd, a potem jeszcze sobie na miejscu prace znalazlam i fajnie bylo :-):tak:
 
kornelia: to jeszcze trochę czasu masz, ale jak zwykle szybko zleci. W ogóle jesienią to bardzo szybko czas mija.

noelka: to udanego spotkania :) Gotowałaś coś ciekawego dla przyjaciół?

jazza: też właśnie słyszałam od znajomych, którzy mieli okazję być w stanach, że tam jest ta życzliwość, której u nas w kraju brakuje :)
 
Jgosława je ładnie :tak: od wyjścia ze szpitala przybrał 280 g :tak: spać tylko za bardzo nie chce :-( do tego ma katarek i strasznie się męczy :-(

missis super wieści :tak:

smerfik witaj :tak:
 
Kornelia
Ale super snieg!!!:-D daj troche;-) &&& za wizyte mysl pozytywnie bedzie dobrze bo musi!:-) ja sobie po wczorajszej wiztlycie powiedzialam ze bedzie ok! I urodze piekna coreczke ;-):p

Smerfik
Witaj :-)

Jazza
:*
To jak z filmu opowiadania:-) masakra ale tam doswiadczylas roznosci :-)

Noelka
thx:-) fajnie ze bedziesz miala zajecie w weekend :-) zawsze to odciaga mysli :-)

Mychunia
A inhalacje z soli fizjologicznej takiemu maluszkowi mozesz robic?
 
A zapomnialam wam wkleic mikolajka:-) godzinke mi zajal i jeszcze tylko go musze obrokacic ;-)
 

Załączniki

  • 1416480399707.jpg
    1416480399707.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 59
  • 1416480416214.jpg
    1416480416214.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 40
hej, a ktoras z was wie kiedy powinnam czuc jakies ruchy? bo jeszcze nic nie czuje i nie wiem czy to powod do zmartwien czy mam czas... w pon mam wizyte - na ktora czekam z niecierpliwoscia.
 
Jugosława, dzięki :) tak, zrobiłam kieszonki ze szpinakiem z ciasta francuskiego ;) jak będę miała chwilę, to wkleję przepis

Missiiss, super Mikołaj :)

AnnaMaria89, moja przyjaciółka czuła ruchy chyba od 18 tygodnia, ale nie wiem czy tak zawsze jest.

Dziewczyny, a takie pytanie mi się nasunęło - ćwiczycie coś, żeby wzmocnić ciało przed ciążą?
 
reklama
Do góry