reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
julia: faktycznie jakiś pechowy dzień dzisiaj masz :( A z firanką klops jak się patrzy :/ Trzeba będzie rozpruć, albo wszywkę zrobić :/ Albo kupić nową firankę :( Chyba, że karnisz zmienisz...pytanie co bardziej się opłaca...

zouza: prywatnie powinno dać się szybciej. Może nawet znajdzie się coś z racji końca roku i konieczności wyrobienia norm zabiegowych. Życzę szczęścia kochana. Mam nadzieję, że uda się zabookować termin i dobrego lekarza.

tinuś: teraz musi być coraz lepiej. Wszystko jest możliwe :) Nie wolno tracić nadziei :)

aschlee: będzie w końcu dobrze. Takie dni też są potrzebne <przytul> I powodzenia na jutrzejszej rozmowie :)

mychunia: jak synek? Ładnie je?

missiiss: jak tam wizyta?
 
Mychunia ja mam straszny dzien:-(
Niedawno dzwonilam do M i zaczelam mu plakac przez tel a on sie smial ze mnie ze takimi rzeczami sie przejmuje...tyle wysilku to wkladam zeby zrobic jej pokoj a tu takie cos!!!
Firanke jutro biore i poswiece sie pojade do sklepu...a babka mi sie pytala jaki karnisz powiedzialam ze 19mm i tam otwor chyba jest 19mm no ale przeciez tez triche luzu musi byc do chole .ry!!!!zrobilam zdjecie zebym im pokazac! A jestem ciekawa jak zribi wiekszy otwor to zabierze mi wiecej samolotu...jestem ciekawa... wsciekne sie jesli nic z tym nie zrobia...
Ide zaraz spac bo zwariuje:-(
A ty jak sovie radzisz? ;-)

Zouza bo to kiespka sprawa:/ ale mam nadzieje ze znajdziecie gdzies szybciej i go z operuja!

Miss jak tam wizyta?

Watpliwosci a za barkiem staniesz czyli?

Aschlee a co w tej pracy mialabys robic?

Jugoslawa to co ja mam placic za jej bledy?? To chyba jakas przesada!!!!!:/
Karnisz jest nowy i firanka nowa
 
Ostatnia edycja:
zouza: o kurcze. A patrzyliście w innych miastach w PL? Ponoć ceny mogą się znacznie różnić. Chociaż może jak się zsumuje dojazd, nocleg to pewnie wszystko wyjdzie w miarę porównywalnie :( Wiem, że z operacjami na NFZ na oczy (zaćma, jaskra itd.) to ludzie jeżdżą np. z mazowieckiego do pomorskiego, bo tam kolejek nie ma. Próbowaliście czegoś takiego?
 
reklama
Nie bede tak jezdzic.
Nie opłaca mi sie to :(
Jutro jedziemy do kolejnego szpitala .. Jak juz podeszlo pod problemy meskie to ja k.rwa czekac juz nie mam ochoty ..
 
Do góry