reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Tinus, gratulacje !!!!! :) :) :)

Kurde nie nadrobie was z komorki :/
Posty mam niekompletne co mnie taaaak irytuje :/

U mnie nuuuda i chyba bedzie nuda do czasu operacji przepuklin męża ..

Luteina kupiona. Ide cos niecoś o tym poczytac ..
 
Nie mogę juz dziękować więc DZIĘKUJE wszystkim i kazdej z osobna...teraz oby wszystko dobrze było...jesli ja przy tak złych wynikach męża zobaczyłam II kreski to wszystko jest możliwe...ja przez ostatnie dni duzo się modliłam...test robiłam z krzyżem w ręku...Bóg mnie wysłuchał...;-)
 
Aschlee no to trzymamy kciuki &&&&&& i czekamy na relacje;-)
Mam nadzieje ze jutro bedzie lepszy dzien dla Ciebie! Czasami tez miewam takie dni, wtedy marze zeby jak najszybciej sie juz skonczyl...

Tinuss normalnie wciaz ogladam te twoje piekne 2 kreseczki;-) a jak tam maz zareagowal?

Zouza co ostatnio taka milczaca jestes?
A kiedy maz na operacje idzie?
 
Zouza a czemu zaschniesz? Seks zakazany czy co?

Ja normalnie siedze i rycze!!!!
Kumpela odebrala firanke i co? Szlag zaraz mnie trafi...taki waski tunel zrobila ze nie idzie przesunac firanki...obciela to co miala zostawic normalnie kur...cy dostalam@!!
Jutro tam pojade i wojne zrobie!!!!! FUCK
 
Obciela samolot co mial zostac caly i tak waski tunel ze niemoge przesuwac firanki....
 

Załączniki

  • 1416418539028.jpg
    1416418539028.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 35
Julia no fakt spierdzielila firanke;/ a mąż się rozpłakał...powiedziałam mu przez telefon bo jest w trasie;-)
Aschlee kciuki :) widzę ze jednak avatar zmieniony :)
 
reklama
Do góry