reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

kornelia: Chyba właśnie tak zrobię i w sobotę rano zrobię test. Jak wyjdzie II to będę dalej brała progesteron i może postaram się przenieść na wcześniej wizytę u gin (którą mam dopiero 4.12). No ale zobaczymy co pokaże test :)

missiiss: zobacz jak szybko czas leci. Jutro już wtorek, a potem środa i twoja wizyta u gin :)

jazza: 3maj się i &&&&& :)

julia: spokojnej nocy kochana

Dzięki dziewczyny za rady :)
 
reklama
Brybry :)
Ja na szybko tylko, liczylam ze jutro owu a tu u gin okazalo sie ze dzis bylo !! W 11dc ..

Takze wczoraj serduszko i moze dzis sie uda. Takze cykl jakby nie pattzec nie za szczesliwy :)

Dostalam dupka od 16dc

Aschlee :**
 
zouza: &&&&& za ciekawy cykl:)
A jak masz z dupkiem? Będziesz od 16 dc brała do 25 dc? I potem co test? Czy jak? Bo ja mam właśnie mały dylemat, a skoro ty świeżo po wizycie u gin to może rozwiejesz moje wątpliwości doszczętnie :D
 
CV wysłane :) dzięki dziewczyny za kciuki, przydadzą się ;)


jazza, trzymam kciuki za jutrzejszy test!

Ha, dzisiaj mam ambitny plan, żeby pójść wcześnie spać i odespać weekend. Zobaczymy, co z tego wyjdzie :D
 
zouza: thx za info :) Muszę przy kolejnej wizycie wziąć numer telefonu do mojego gin. Łatwiej wtedy się porozumieć i szybciej się dociera. Większość zaleca branie dalej duphastonu po otrzymaniu pozytywnego testu, więc tak najpewniej zrobię. Chociaż wolałabym, żeby mi to mój gin potwierdził, bo jeszcze biorę jeden lek, który też musiałabym przerwać...:/

noelka: to teraz pozostaje czekać na odzew :) Dobrej nocy zatem :)
 
zouza: super! Kamień z serca mi spadł :) Dziękuję. Mam nadzieję, że będę mogła to zastosować. Najpierw oczywiście muszę zobaczyć II :) Ale w razie czego info się przyda na przyszłość :D
 
reklama
Zouza - &&&&&&&&& :* uda się !!!!! :)) nie ma innej opcji!!

Jugosława - jak II to trzeba dalej brać progesteron, bo nagłe odstawienie = spadek a nagły spadek może powodować poronienie lub wcale niezagnieżdzenie się zarodeczka tfu tfu tfu...
 
Do góry