reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej

Corke zawiozlam do przedszkola, miala troche oporow ale w koncu dala sie namowic.

Chyba Wam niemusze mowic jak mi sie niechce:/ dzis do pracy na poludnie...

Miss no mam nadzieje ze kolejka sprawnie pojdzir;-) a ty jak sie czujesz? Idziesz na wizyte w tym tyg?

Zouza no u mnie tez dom, praca i tak w kolko;-)

Anula88 no u nad pogoda w miare;-)
 
reklama
Witajcie kochane:-)



Noelka26 witaj i powodzenia:-)


Kornelia hehehe to dobrze, ze tak szybko przeprosil i o to chodzi:-D


Julcia wspolczuje tych popoludni w pracy, trzymaj sie kochana;-)

Missiiss oby Cie babcie nie pozarly w tej poczekalni :-D

U nas pogoda bura, korki na miescie takie, ze w pracy bylam na styk i wszystko w biegu.

Milego dnia dziewczyny :-)
 
Dzień dobry,

anula: dzisiaj to mam wrażenie, że nikomu się nic nie chce :D wyglądam za okno a tam wszystko jakby w lekko zwolnionym tempie.

zouza: jak to mówią "lepiej że się nic nie dzieje niż miałoby się dziać" :D Pozostawiam do luźnej interpretacji :D

missiiss: o kurcze :/ Na babeczki w sędziwym wieku trzeba uważać, bo udowodnione medycznie, że im się agresor szybko włącza. Mam nadzieję, że już jesteś po badaniach :) A jak się dzisiaj czujesz?

julia: widzę, że nie tylko nam dorosłym się nie chce :)

jazza: udanego dnia i może coś uda się popsocić w robocie dzisiaj :D Zawsze to dzień szybciej i przyjemniej minie :D

akatsuki, ania: co tam u was? Jak wam się wtorek zaczął?

Ja dzisiaj też senna. Zaczynam brać duphaston, bo mam 16 dc. Macie z nim jakieś doświadczenia?

Udanego dnia!
 
Hej ja dopieri wyszlam :Oo_O padam. Ale oplacalo sie tu pojsc bo zaoszczedzilam 130 zl. Bo w tym labo co zawsze robie to maja ceny z kosmosu! Np. Przeciwciala do kreinek rh w bylym 70 zl a tu 30.... no comment jaka przebitka dwie ulice dalej..

Julcia
Cos chyba jest z tymi dzieciakami bo moj tylko glowe podniosl rano z poduszki i na pol spiocha oznajmil ze on nie chce dzisiaj do przedszkola
! A przeciez i tak nie idzie ;-) milej pracy . Nigdy nie lubbialaam popoludniowych zmian bbrr. To jak za
12 dni testowanko ?:-) z anula?:-)

Jazza
Szkoda ze z ta nowa praca nie wyszlo. Ale moim zdaniem nic nie dzieje sie bez przyczyny. Jestes na tyle madra i energiczna kobitka ze szybko ci sie uda cos znalezc za co trzymam mocno kciuki ! :-)

Ania
Jak sie czujesz? Ciesze sie ze usg w porzadku
:-) i jestes troche spokojniejsza. Tez bym bylam z pewnoscia przerazona. Niezle w tym szpitalu zamieszania.

Kornelia
A ty kiedy idziesz na usg?:-)

Jugoslawa
Ja bralam i lutke i dupka i ok :-) i u mnie np zaden nie powodowal bolow w piersiach tak jak w ciazy czy wyzszej tempki. Ale pewnie na kazdy organizm inaczej dziala. &&& ;-) ej fajnie bedziecie we 3 razem testowaly :-) dzis sie nic nie chce ale plus taki ze zaczynamy tydzien od srody :-D

Blair, zouza, melka , watpliwosci jak tam?:-)

Juz ta godzina a ja jeszcze z mlodym musze do lekarza leciec na 11... padam na ryjek a na wadze znow minus 0,5 kg o_O. Wczoraj bylam na szyszkach. Ale jux nie ma takich ladnych... na szczescie sasiadka mi przytargala wor takich slicznych bo spotkalam ja w lesie jak byla w zrodelku :-) czas zaczac sw. Ozdoby :-D
Nie bylo mnie pare dni bo brzuch pobolewal i juz zglupialam czy to jelita czy co. Wszystkie flaki bolaly i nospa nie pomagala wjec to jelita zakichane pewnie. Dzis na kiblu zasiadlam i jest ok :p dziekuje ze pytalyscie o mnie :-*
 
hej dziewczyny! Ja dziś zarządzam dzień lenia, nie wychodzę nigdzie z domu, nie ubieram nic oprócz dresów i ciepłych skarpet, mam zamiar spędzić miło czas z córką, trochę pokupować online, wyleczyć katar, i odpocząć w miarę możliwości.

Wczoraj po przytulaniu znowu zaczęłam krwawić ... teraz to już sie dzieje praktycznie po każdym razie ... Myślałam że to jakieś bubu ale czy z czasem nie powinno się wyleczyć? Od ostatniego krwawienia mieliśmy tydzień przerwy ... -_-
Mój spanikował i kazał mi iść do lekarza ale w moim wypadku to wyprawa do innego miasta i jakoś średnio mi sie uśmiecha...

Z innej beczki: rozwaliły mi sie kozaki zimowe, gdzie mogę kupić cos fajnego online? Najlepiej jakieś strony miedzy narodowe bo mieszkam w UK.
 
A ja nadaje z pracy ... no kurcze nie chce mi się ...juz się obrobilam ze wszystkim a do 15 daleko ...

Cyce mnie wręcz nap...ja ...dalej wciąż ....wykorkuje chyba ....

Miss no to ładnie z tymi cenami.moj mloddy o 6:20 wstal .... ale kazalam mu jeszcze lezec do 7 bo na 8 do szkoły ....

Jazza u nas tez szaro-lipnie ... i zimno ...

Akatsuki dziwnie z tym krwawieniem ... idz moze faktycznie do lekarza ....
 
Czesc Dziewczyny
Ja nadal w domu Bole juz sa zadkie Nie wiem co mam dalej robic czy siedziec w domu czy do pracy wrocic (bo serio to juz bym chciala do pracy wrocic tylko sie boje czy Fasolce nie zaszkodze a to jest dla mnie Naj naj naj -wazniejsze)
Dzis wybiore sie na bardzo krotki spacerek i zobacze

Doradzcie prosze Was bardzo
 
Jazza jednyny pozytyw ze sie wysypiam;-)

Jugoslawa no ona za bardzo ostatnio niechce chodzic so przedszkola mowi mi ze sie nudzi..

Miss i jeja duza przebitka!!! Dobrze ze szukalas gdzies indziej;-)
No myslalysmy by za 10dni testowac hehe

Ania jak bedziesz sie dobrze czula i nic niebedzie cie bolalo i praca pozwala ci w ciazy byc tam to dlaczego mialabys siedziec w domku...

Nic szykuje sie do pracy:/
 
Jugoslawa dzien szybko w pracy mija bo mam co robic caly czas, poleniuchowac nie daja niestety :-). Milego dnia kochana :-)

Missiiss rzeczywiscie ceny z kosmosu:eek: ciesze sie, ze sie dobrze czujesz kochana :-)

Akatsuki moze skonsultuj te plamienia z lekarzem...

Ania jesli sie dobrze czujesz to mysle, ze mozesz pracowac, ale tu decyzja nalezy do Ciebie :-)

Julcia milego popoludnia w pracy :-)

A ja dalej mam uszy zapchane i czekam na ich cudowne przepchanie :-) czuje sie dziwnie jak w bance mydlanej heheh
 
reklama
Akatsuki na twoim miejscu odwiedzilabym lekarza...moze masz nadzerke? Lepiej sprawdzic...

Jazza kochana zazdrosze ze dzien szybko ci mija;-) a ja mam prace ktora uwazam za cofanie sie w rozwoju:/ nielubie tego strasznie, niestety mialam wrocic na swoje poprzednie stanowisko ale ze wzgledu na to ze poszlam do pracy by tylko zaciazyc niechcialam robic przelozonej problemow bo i z chodzeniem na zwolnienia juz tak latwo niebylo:/ wiec obiecalam sobie ze jakos dam rade!

A u nas szarawo ale cieplo;-)
 
Do góry