reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Ania kochana po usg wiesz, ze z dzidzia wszytsko ok, pojedz jesli czujesz niepokoj i chcesz bys spokojniejsza:tak:


Anula i latwo się robi to miesiwo, bierzesz mieso mielone, do niego cebula w kostke, peczek miety, pol szklanki ryzu, przyprawy i 2 bialka, mieszasz, formujesz pulpety, a w garnku gotujesz bulion ( ja z kostki rosołowej), wrzucasz pulpety i posiekana natke pietruszki, a potem zaprawiasz (2 zoltka z lyzeczka maki ziemniaczanej i sok z dwóch cytryn), wlewasz do puleptow i gotujesz az zgęstnieje. Pycha :-D


Julia milych zakupow w ikei zycze kochana :-)


Kornelia szybkiego pogodzenia z mezem kochana ;-). Faceci niestety potrafia nam podnieść ciśnienie. Jak to mowie zyc z nimi ciezko, a zabic szkode hehe :-D. Mój ostatnio stwierdzil, ze faceci nie potrafia się niczego domyślać i musimy wszystkiego ich uczyc i ich sobie wychowywac, żeby na przyszłość wiedzieli co robic w danym przypadku hehehe cwaniak:-D


Wątpliwości przykro mi kochana, kciuki za nastepny cykl
 
reklama
Cześć dziewczyny,
czy mogę do Was dołączyć? :) dopiero co zaczęliśmy z mężem starania, za nami pierwszy nieudany cykl, ale wierzymy, że wkrótce się uda :) to będzie nasze pierwsze dziecko
 
dziewczynki temat z innej beczki, moja młoda pokaszluje ale tylko przy zasypianiu, w dzień w ogóle nie kaszle... Co to może być?
 
Jazza dzieki;-)

Kurcze jutro do pracy trzeba isc niestety sobote mam pracujaca:/ i to na popoludnie wrrrr

Noelka zapraszamy:-D

Kornelia juz madz patent na meza;-) i dobrze;-)

Akatsuki kurcze a moze za suche powietrze? Niemam pojecia vo moze by inna przyczyna...

Jestem zla na siebie bo tylek mi rosbie od tych slodyczy wrrrr...
Jutro wejde na wage ale sadze ze pokaze ponad 57kg dlaczego niemam motywacji do cwiczen?:-:)-(

Nic trzeba isc po malu spac bo jutro zaczynamy maraton...

Krysiulek, blair, hanasmietana, miss i napeeno jeszcze kogos ominelam odezwijcie sie;-)
 
Dzień dobry ..melduje sie pierwsza ;-)

Jak mi się nie chce .... zimno pewnie ....

Wątpliwości a to cholera ... kiedyś ja swego chlopa pytalam czy badania by zrobil ..powiedzial bez zastanowienia ze tak ... ciekawe czy jakby przyszlo co do czego ...

Zouza noo opowiadaj bo weekend byl dlugi ...

Zmykam się ogarnąć bo jeszcze z psiutkiem wysc musze .... milego dzionka
 
bry

u mnie sie nic ciekawego w sumie nie dzieje
praca, dom, praca, dom
weekend miałam przerywany bo byłam w pracy w poniedziałek, także jedyne co to sie troche rozlazłam :-D
 
reklama
Hej zaraz was nadrobie jak nie padne bo kurna siedze w poczekalni do labo i chyba 10 osob przede mna a kartki ze ciezarne moga pierwsze brak :-( i jeszcze smierdzi starymi ludzmi.... z dwojga zlego moze przesiedze jak by te wszystkie babcie by sie rzucily na mnie z zebami...
 
Do góry