reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Moj weekend w domu sie zapowiada na kanapie jak mi to Malzonek mowi mam wypoczywac
Tez tak macie dziewczyny ze zawsze marzycie by nic nie robic a tu przychodzi takie kilka dni (dzis bedzie 3 ) i juz tego wcale nie chcecie Czuje sie jak pijawka

A u Was jakie planny na weekend? ;-)
 
Aniu tez tak miewam;-)
To tak jest chce sie tego czego niemozna miec;-)

Zouza:*

Ania ja planym mam na dzis i jutro;-) konczymy pokoj Amelki i wykorzytac meza musze;-)
Ehh chcialabym jeszcze jakies zakupy sobie sprawic ale musze zachwac rozsadek hihi;-)

A u Was dziewczynki? Odzywac sie prosze;-)
 
Hey ja jestem w duzo lepszym humorze bo od 28 do 1 przylatują do mnie moi dziadkowie i tata :))a 5grudnia na 3dni mój przyjaciel i P przyjaciel :))
A wczoraj na kawce w czasie powrotu z Anglii mój drugi przyjaciel nas odwiedził :))

Od razu wszystko staje sie piękniejsze jak wiem ze tyle odwiedzin z Polski :))
 
Watpliwosci to super ze jestes szczesliwa;-)

Ania napewno zleci ten czas;-)

Ja piernicze tyle zjadlam na sniadanie jajecznicy z cebulka , tez tersz mi niedobrze bleee, a tu mezulek wraca i chce obiadek;-)
 
Hej ho

Ja dzis kiepsko sie czuje wiec oblegam kanape...

Watpliwosci
Super ze bedziesz miala bliskich przy sobie na troche :-)

Julcia
Wiem ze clo uposledza ale u Ciebie tez dopiero 8 dc byl wiec ono tez tak szybko nie odrasta po @. ;) a tak ppza tym piekne masz zdjecia slubne :-) cudownie wygladalas :-) pewnie ciezko pracujecie z mezem ;-)

Mi to sie znow snily ozdoby swiateczne hahaha :-D tiaaa zaczyna sie szal u mnie. Goraczka przedswiateczna a nawet nie wiem czy zdarze wyremontowac kuchnie i jaska pokoj do swiat.... a tak bym chciala u siebie wigilie zrobic.
 
reklama
Tez chce zobaczyc zdj slubne julii !! :-D

U mnie dzis rzadzi pizza :-D

ImageUploadedByForum BabyBoom1415466587.097354.jpg

Pojadlam i leże ..
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1415466587.097354.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1415466587.097354.jpg
    53,6 KB · Wyświetleń: 31
Do góry