reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
hej dziewczyny, dopiero po zapisanych stronach widzę, ile mnie nie było ;) przez ostatni tydzień wszystko do ślubu szykowałam, udało mi się kupic sukienkę, tylko teraz się delikatnie skraca u krawcowej, :)
 
Za dziewczyny testujace trzymam &&&&&

Musze Wam powiedziec ze mniej boli ..ale ciagle sie saczy ta ropa...i to dobrze ale wiecie co sovie narobilam?! Pani doktor zalozyla mi taka tasiemke miedzy dziasla a zab zeby ropa miala jak wyciekac...a ja glupia niechcacy wycieglam prawie cala...a przy zakladaniu tego plakalam jak nie urok to sraczka:-(
Wlasnie proboje w siebie wmusic bulke mleczna bo nic od rana niejadlam, ciezko to idzie:/

Akatsuki no mam nadzieje ze nic to powaznego nie jest, dobrze ze za chwile idzisz do lekarza...
Wiesz co ja tez ostatnio zaczelam sie zastanawiac ze skonczylam magiczna 30 i zaczynam sie sypac:-(

Krysiulek milo cie widziec;-) pokaz te swoja jedyna sukienke;-)

Jazza dzis raczej jeszcze kiepsko bedzie ale mam nadzieje ze za chwile lepiej sie poczuje...
 
julia: teraz już powinno być tylko lepiej. Pewnie stomatolog założyła ci sączek - wiem jak boli wkładanie tego czegoś :/ Na samo wspomnienie robi mi się słabo ;( A może spróbuj coś bardziej płynnego zjeść? Tak np. przez słomkę, żeby od razu do gardła szło i nie drażniło zęba? Ja tak robiłam jak kanałowo leczyłam zęba :)

akatsuki: dobrze, że ci się udało zarejestrować do lekarza. Może to nic strasznego. Ponoć miejsca po zastrzykach potrafią być wrażliwe przez długi okres czasu.

krysiulek: cześć :) Pokażesz sukienkę? :D

jazza: podobał mi się opis twojej walki z pieczątką :D:D:D

Testującym życzę powodzenia :D
Ogólnie uważam, że w sklepach powinny być zniżki dla staraczek. Powinno się wchodzić do sklepu, rzucać hasło "staraczka" i 75% rabatu na testy ciążowe powinno od razu być. My normalnie wykupujemy tyle, że producentom obroty wzrastają :D

Kurde dałam za dużo chilli do sosu i pali!!!
 
Trochę sprzątnęłam, zjadłam obiad i taaaak mnie muli, że szok!!! A zakupy same się nie zrobią...Jak wrócę to chyba będzie drzemka :) a w brzuchu kłuje jeszcze bardziej :(
 
Jugoslawa :-) a pieczatka jak zostala niepokonana tak zostala, skubanica twarda jest, a ja sie zmeczylam, ide usmiechnac sie do ajkiegos faceta to moze cos mi poradzi :-D

Kornelia hmmm tescik moze?:-)
 
Jugosława ja zastrzyki miałam w brzuch nie w nogę. Ogólnie po operacji zwieksza się ryzyko zakrzepów bo oni ci podaja środki różne hormonalne i no i na krzepliwość, potem masa przeciwbólowych itp a to wszystko ma wpływ. Z moją nogą to jest takie rwące czucie jakby mi ktoś pięść w udo wciskał i ciągnął na zewnątrz miałam tak już od jakiegoś czasu, kilku miesięcy spradycznie ale myślalam że może niedobór czegoś więc zaczęłam brać witaminy. Ból się wręcz pogorszył, teraz rwie mnie około 40% dnia najbardziej to np w samochodzie lub jak trzymam dziecko na kolanach. Nie chce się nakręcać bo to rówie dobrze mogą być jakieś nerwobóle czy skurcze, ale jak miałam dwa latka to 6 miesiecy spędziłam w szpitalu z bóle tej samej nogi. Wtedy lekarze nic nie znaleźli ...

Ania-Belfast ja na południu Anglii.
 
reklama
akatsuki: aaaa teraz wszystko rozumiem. No to faktycznie niepokojące sygnały. Medycyna poszła do przodu, więc może teraz coś znajdą. Może jakaś rehabilitacja? Mam nadzieję, że lekarz rozwieje wątpliwości, albo chociaż skieruje do specjalisty.

jazza: to jest klasyczny przykład złośliwości rzeczy martwych :D I jak tam panowie pomogli koleżance w potrzebie? :D
 
Do góry