reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Julia ciesze sie, ze jest juz troche lepiej ;-)

Zouza ja sie na wynikach nie znam, ale jak dziewczyny mowia, ze ok to ok;-)

Mychunia ale super, jeszcze troche i przytulisz i zobaczysz swoje malenstwo :-)

Anula bierz kochana chlopa w obroty i zaszalejcie :-D

Missiiss :*

a Ja jestem wykonczona dzis, nie tylko fizycznie, ale i psychicznie, jedna sprawa wyssala z emnie wszytskie soki i musze teraz sie zregenerowac, aby jutro od rana miec werwe :-)

Dobranoc kochane :-)
 
kornelia - w Tobie nadzieja. U mnie spadek, w nocy zgrzalam sie jak zawsze przed @, przy szyjce juz nieładnie wiec pewnie jutro sie rozhula ;)
 
Może za wcześnie a temp nie musi być ciągle mocno w górze, obejrzyj wykresy ciążowe. Niektóre ni cholery nie wskazują na kropka. Jak długą masz fl?
 
Melka - wiem,że jest wcześnie :) ja mam ogólnie długie cykle, a fl nawet nie wiem, bo ostatnio miałam bezowulacyjne i leczyłam się progesteronem, więc to mój pierwszy cykl, że tak powiem "normalny" :)) ale poczekam teraz kilka dni i jeśli @ nie przyjdzie to znów zatestuję :)
 
reklama
Hejo kochane :-)

Kornelia mimo wszystko zaciskam kciuki :-)

Zouza i za Ciebie tez :-)

Julia a jak dzis czujesz?

A ja witam sie, usmiecham sie:-). Teraz wykorzystuje mezczyzne mego ile sie da, wiec wieczorem nie udalo mi sie wejsc :-D. Duzo bzykania malo gadania i gitara gra :-D

Milego dnia :-)
 
Do góry