reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Jazza a co chcieli zebys zalozyla?;-)

Blair kurde przykro mi:-(
Przyjemnosci w organizacji slubu;-)

Ania gratuluje;-)

Jugoslawa witaj

Mychunia to trzymamy kciuki kochana&&&&

Ewelinko no mam nadzieje ze dzis zapis bedzie ksiazkowy;-)

Zouza w piazmie?;-) no ladnie;-);-) ja jak mam okazje to tez latam pol dnia w pizamie;-)
 
Julia w zeszlym roku bylam kocica :-D troche odwazny stroj mialam na sobie hahaha a w tym roku chcieli bym sie umorusala i byla wiezniem z piekiel czy cos tam, ale za chiny ludowe tego nie zrobie ;-)

A ja dzis do 17 pracuje..
 
jazza & julia : cześć, cześć :)

Zaczynam czuć jajniki, wreszcie! Obawiałam się, że już zupełnie odpuściły i zapadły w sen zimowy.
Mam nadzieję, że @ przyjdzie planowo i nie trzeba będzie jej wywoływać.

ewelinka: jak tak ktg?
 
hejo.. ogolnie jestem na L4 juz, szef jakos to przyjal chyba, moja kroszynka rosnie juz ma 7 cm i jest ok ale mam inny problem :/

wstydliwy problem, przepraszam ze tak wprost ale nie wiem co robic!

przy odbycie od dlugiego bardzo czasu mialam takie narosle ale malutkie i nigdy nic z tym nie robilam (nie wiedzialam czy to cos nie tak, czy tak ma byc, nigdy sie nad tym nie zastanawialam - nawet nie wiem od kiedy sie one pojawily, wiem ze mam je dlugo juz, jakos mi nie przeszkadzalo to) i w niedziele powiem prawde - golilam okolice kremem a ze nie do konca byl dobry to leciutko przejechalam (nie wiem co mnie podkusilo) maszynka do golenia, i tam przy odbycie za daleko (ale tylko po prawej stronie) przejechalam... i teraz od wczoraj lekko zaczelo piec TAM, dzis mocniej duzo piecze i praktycznie ciagle nie przestaje... zauwazylam ze narosl po prawej stronie spuchla i urosla i piecze (po lewej jest normalna malutka...) co to moze byc i co robic ?

jesli hemoroidy - co mialabym je juz przez iles lat bezobjawowo ? czy to poprostu moga byc brodawki skorne - no ale czemu spuchlo jak je urazilam ?

do czwartku poczekam i jesli nic nie bedzie przechodzic i malec to pojde do rodzinnego po skierowanie do konkretnego lekarza :/

ktos bardziej obeznany ??? ;(
 
reklama
Do góry