reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Blair: myślę, że tak jak napisałaś pewność, jest lepsza niż domysły. Ze spokojną głową skupisz się na ślubie i pracy. Odstresujesz się i zregenerowana podejdziesz do działań :)

Ania: gratuluję :) Hmmm fajny test, jakaś alternatywa dla nieśmiertelnych pasków.

Mój ginekolog stwierdził, że gdyby udało się medycynie wyeliminować stres jako jeden z czynników niepłodności, to większość z kobiet, które się starają szybko doczekałoby się potomstwa :) Większość z nas o tym wie, ale jakie to trudne do osiągnięcia.

Przytulam z rana życząc udanego dnia.
U mnie od rana słonecznie. Niebo jest niebieskie i nie ma ani jednej chmurki. Co prawda chłodno, ale jak jest słońce to człowiekowi od razu inaczej organizm pracuje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Melka no mam nadzieję, że była owu i że coś z tego się wykluje :)) tylko nie wiem czy skok był w niedzielę czy wczoraj bo w ndz nie miałam jak zmierzyć :( do testowania jeszcze ponad tydzień poczekam:-)
 
WWatpliwosci kochana dzis ide na kontrolne ktg... bo wczoraj na lewym boku malemu spadalo tetno. Gin mnie skierował do szpitala a tam polozyli na wznak i zapis byl ok
.. olali to ze na boku byl problem i odeslali do domu... dzis mam nadzieje ze zapus na boku bedzie ok... bo chodze cala w stresie.
 
Wczoraj do niej pisałam
dostaje duzo lekow na wstrzymanie porodu - 6 lutein dziennie, 3mg i chca dolozyc luteine
najprawdopodobniej tez dostanie insuline bo dieta niby cukrzycowa w szpitalu to chyba jednak nie cukrzycowa :/
 
Ewelinka w takim razie zaciskam kciuki żeby okazało się że to była pomyłka .. wpadnij dac nam znać co wyszło :* &&&

Zouza kurcze dla Mychunii końcówka ciąży jest bardzo ciezka i stresujaca :(
A Ty jak się czujesz ?? Oby do końca przeszło :))
 
reklama
Do góry