reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Blair, mam nawet w domu 4 termometry (2 rtęciowe i 2 elektroniczne). To jest chyba znak, że powinnam jeden przeznaczyć na mierzenie temperatury w cyklu.
Tak zrobię. Pozbyłam się wątpliwości.
Muszę tylko wyrobić w sobie systematyczność tych pomiarów.
 
reklama
Aniu aha czyli podobne ceny, myslalam ze na Allegro zdzierają, ale okazuje sie ze nie ;p

Jugoslawa najlepiej mierzyć termometrem owulacyjnym z dwoma miejscami po przecinku. Najlepiej miec budzik nastawiony na jedna godz i go nie wyłączać a do tego termometr przy łożku pod ręką, bo bardzo ważne jest ze przed zmierzeniem temp nie mozesz wstawać


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Blair, dzięki za cenne rady.
A jeśli elektroniczny ma też dokładność do dwóch miejsc to też może być?
Widziałam rtęciowe owulacyjne, ale pomiar pewnie dłużej trwa.
 
Blair
W poprzednich dwoch ciazach miala wczesniej implantacje kolo 8dpo i byli chlopcy teraz mam nadzieje na dziewuche z racji pozniejszego zagniezdzenia ;-):p choc pewnie blogo sie ludze jak dziecko.;-)

Clearblue Sa fajne one chyba buzki pokazuja no nie? Czy tez plus i minus? Zawsze mi sie podobaly ale szkoda bylo mi na nie kasy.

Jugoslawa
Witaj bo chyba sie jeszcze nie przywitaalam :-)

Ania
Jak dla mnie to tez formalnosc u ciebie :-)

Zouza
Jak tam? Lepiej juz?

Wieczor a ja zdycham. Zaaplikowalam lutke i brzuch mnie boli od tamtego momentu. Wwwrrrr
 
Tak bo owulacyjny to wlasnie elektroniczny z dwoma miejscami po przecinku chodzi po prostu o to zeby był dokładniejszy, bo zwykle elektroniczne do pomiaru temp ciała maja zwykle jedno miejsce po przecinku


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Blair, ufff właśnie sprawdziłam. Jeden z moich elektronicznych ma dwa miejsca dokładności, więc mam już narzędzie :)

Hmmm tak właśnie spojrzałam w swoje kalendarze z 2013 i 2014 i doszłam do wniosku, że w zasadzie czekam na maleństwo od marca 2013. Wtedy po raz pierwszy zaświtała nam w głowie myśl o powiększeniu rodziny. Ile to już czasu :(
Czasem mam wyrzuty sumienia, że tak późno wzięłam się za doprowadzenie mojego organizmu do porządku. No ale czasu nie można cofnąć - trzeba iść do przodu.

Cześć missiiss :)
 
reklama
Ale fajne te testy, szkoda ze jak na polskie realia to sa drogie... Ale mam przyjaciółkę w Szkocji to poproszę ja zeby mi przywiozła w kwietniu taki jak przyjedzie do PL, to jak bede miała potwierdzona ciaze na 100% to sobie go zrobię na pamiątkę ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Do góry