reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Zrobiłam dwa (25) i sama nie wiem czy sobie wmawiam czy te kreski tam sa... ;( moze i ja ciut ale to ciut ciemniejsze biz wczoraj, tylko ze dzis 11dpo wiec powinny byc mocniejsze ;( chyba nic z tego znowu nie bedzie :(


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Julia oby szybko @ przylazła no i kolejne staranka :D W końcu musi się udać.
U mnie trzeci dzień wysokich temp. Owu była. Czekamy :)

Blair niektórym przed terminem @ w ogóle nie wychodzą a ty masz bladziochy już. Fasolek jest. Nie stresuj go.
 
Blair a moze nam wrzucisz?;-)
Hmmm dziewczynom tez czesto dlugo bladzichy wychodzily;-)

Melka no powiem ci ze standardowo czekasz te max. 15 dni za owulka...a ja miesiac bede czekac za kolejna, bo juz w srodku cyklu wiedzialam ze nici z tego...
To troxhe wtedy sie ciagnie...
 
Dobra przyznaje, panikara jestem. Odczytałam test zaraz po zrobieniu a tam trzeba po min 3 minutach. Jak podsechly to kreski zrobiły sie wyraźniejsze, szału nie ma ale cos tam jest...
Zdjęcia Wam nie wkleje bo aparat ich nie uchwyci, próbowałam ale nie daje rady niestety...

Melka to czekamy teraz na pozytywny teścik, kiedy planujesz testować?

Julka ale to taki bladzioch, cień cienia cienia...

KasikZ nie da rady z fota niestety, za blady


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Wiem Julia rozumiem. Żeby tak czasem dało się zegarowi kopa dać żeby czas szybciej poleciał...

Miss jak się dziś czujesz?

U mnie faza l trwa 15 dni więc testowanie w dniu @ czyli 7.11. Chyba że nastąpi jakiś spadek temp i skok to może wcześniej.
 
Mychunia mysle ze Franio moglby jeszcze troszkę posiedzieć by byl silniejszy ;-) trzymam kciuki by wytrzymał. Kochana od czego to się zaczęło?

Blair mocno Ci kibicuje Kochana :-D i nie omieszkam przypomniec ze mi bladzioch wyszedl po terminie. Wiec prosze nie denerwowac sie. Lezec i pachniec a w poniedzialek podac wynik pieknej bety ;-)

Miss super! No to teraz odpoczywaj jak doktorek kazal :-)

Buziaki ;*
 
Czy dla was ten test jest pozytywny?
Bo to bylby juz 3 dzien :p

ImageUploadedByForum BabyBoom1414224865.552739.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1414224865.552739.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1414224865.552739.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Krecha jaśniejsza, jest negatywny, poziom lh spada. Ja miałam tak samo. Dwa dni tłusta krecha, na trzeci nieco jaśniejsza. Moim zdaniem owu miałaś wczoraj pod koniec dnia jakoś. Poranny wyraźny skok nastąpił przynajmniej kilka godzin po owu.
 
Do góry