reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Helol nadaje z toalety;-)

Kurde dziewczyny ale kiespko sie czuje:/ wszytko mnie boli:/ plecy itd....

Zouza to super;-)

Miss halo jak po wizycie?;-)

AnnaMaria niemusisz sie nartwic jak Zus zajrzy a ty masz domofon zepsuty, bedzie dobrze nie boj zaby;-)

Watpliwosci a nowke kupiliscie.
? Dobrze ze M potrafi zrobic;-)

Ide dalej hapac:-(
 
reklama
Julka używany bo to telefon który wyszedł dwa lata temu i w sklepach już nie ma ich.. a nawet jeśli ktoś by sprzedawał nowke to już by nie było gwarancji :) ja go kupiłam za 120euro a nowy po 300-400e chodziły .. ale zachorowalam na ten telefon 3miesiace temu jak przemek naprawial taki babce jednej :) htc one x :) jest cuuudny :)

Miss chodź tu do nas :*

Blair może G się boi że to fałszywy alarm albo za wcześnie na radosc i dlatego tak zareagowal.. on może w środku przeżył te straty i boi się kolejnejj... Nie martw się ułoży się jakoś :*
 
Dojechalam wreszcie. Wizyta opozniona i objazdy ale jestem. Chrupeczka zyje sluchalam serduszka. Ale nam 2 krwiaczki i mam lezec lezec i zapomniec o pracy bo mam zagrozona ciaze. Co do zespolu antyf. Lekarz podwazyl tamte wyniki i mam dac znac jak tylko dostane wyniki. I mam do njego dzwonic jak tylko mnie cos zaniepokoi. Bo mowilam ze awaryjnie w naglych wypadkach zawsze laduje u ginki blizej domu. Mam duphaston na luteine dowcipna znow zamienic. Oszalec idzie jak mam tak ciagle zmieniac. No takze tyle. . Ciekawe czy mi umowy nie anuluja :-( bo podpisana przez dyra i mnie ale ta sie konczy dopiero 15.11.
Wazne ze chrupka cala. I termin mam na 28 maja.
Dziekuje za kciumi wszystkimnapewno duzo pomogl:-)
 
Missisipi uwazaj na siebie i ciesze sie ze wszystko ok :)

Przepraszam że nie odniose się do innych postów...

Ja leze na patologii ciazy w Bielsku. Robili mi rano (po 11) mase badan: pobierali krew, mocz, robili usg pochwy i brzucha oraz ktg. Po tych badaniach brzuch mnie boli :/ dostaje magnez i Wit b6 3x1 i luteine 3x2. Rozwarcie od wczoraj nie postapilo
 
reklama
Padłam, zapodalam sobie luteine i zasnęłam, przebudziłam sie na chwile i zaraz ide dalej spac. Kurczę mam stracha przed jutrzejszym testowaniem, czy bedzie moj bladzioszek. Strasznie sie boje...

Julka ojej to zdrówka!

Watpliwości dzieki, nie nie zdecydowanie tak nie jest...

Zouza te Twoje teorie to zawsze uśmiech wywołają na mojej twarzy :)

Miss to super ze chrupek jest i ma sie dobrze :) Kochana zastosuj sie do zaleceń lekarza i faktycznie łez i pachnij :*

Mychunia fajnie ze sie odezwałas, miejmy nadzieje ze Młody jeszcze posiedzi, każdy dzien jest ważny :)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Do góry