reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Aniu a prowadzisz jakieś obserwacje? Mierzeniw temp itd? Ja generalnie jestem za czekaniem z testowaniem do terminu @ bo nie zawsze wcześniej może coś wyjść. Niektórym testy wychodzą dopiero tydzień po terminie. Wszystko zależy od tego kiedy nastąpiło zagnieżdżenie.
 
reklama
Ania - cześć imienniczko :-)

Przytulanko było, choć wyszło spontanem bo T dziś do pracy a że zimno było to jakoś tak :-D
Skończyliśmy oboje ze .. skurczem w udzie :-D:-D
 
No to myślę że w poniedziałek możesz spokojnie testować :)
Większość z Nas tutaj jest niecierpliwa i testuje już od 8dpo :p często dziewczyny zamawiają testy ciazowe na allegro bo są dużo tańsze i testujemy parę dni z kolei przed @ hihi. :).

Julka pytalas o gina . Pójdę jeszcze przed ślubem to na pewno ale już nie do tej samej gin co ostatnio. Ona powiedziała że będziemy mogły zacząć coś robic dopiero po ślubie .. eh
 
Anula88 tak wyniki rano w pon mam odebrać i od razu skonsultować się z jakimś lekarzem

Aniu witaj &&&& za szybkie II

Wątpliwości może przeoczyłam ale co ma ślub do staranek i wizyt u gin?
a kiedy ślub? :D


Aschlee co z Tobą???????????
 
reklama
Do góry