reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Ewelinka pamiętam tylko u Ciebie to było spowodowane przesunięciem owulki, a co będzie nic więcej zrobić nie mogę...

Melka &&&& :D

Zouza niestety nie widze zdjęcia ani na kompie ani na tel, nie wiem czemu odświeżałam kilka razy ale nie ma :no:
ale jeśli kreska jest jaśniejsza to jest negatyw, patrząc na wykres to wydaje mi się że owu była wczoraj, serduszka były wiec mocno zaciskam &&&& :D
 
Blair musi byc dobrze .. wyniki bety w poniedziałek ?

Miss lez i odpoczywaj
.. to przez te krwiaczki plamienia?

Zouza mega kciuki .. rozumiem ze przytulanko bylo ?
 
Ogólnie z tego co wyczytałam to niby jest tak. Temp rośnie od progesteronu. Ale zaczyna on rosnąć jeszcze przed owulacją i pomaga uwolnić jajeczko. Jeśli temp rośnie powolutku to te pierwsze wzrosty mogą oznaczać że owu się zbliża, dopiero mocniejszy skok oznacza że kilka godz temu była owu. Jeśli natomiast temp spada a następnego dnia nagle mocno w górę to nie ma wątliwości że taki szybki wzrost nastąpił po owu (temp mocno rośnie kilka godz po owu). Potwierdzić nie mogę ale ma to sens. U mnie potwierdziły to testy no i śluz.
 
Hej
Nazywam sie Ania i jestem nowa tutaj
Krotko o mnie :-)
Mam 26 lat i 2 miesiace temu zdecydowalismy z Mezem ze chcemy powiekszyc Rodzine ;-)
To juz drugi miesiac staran zobaczymy :-D
 
reklama
Do góry