reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Babybust - on jest radca prawnym to sam powinien wiedziec a zreszta wg niego nie ma rzeczy z ktorych nie mozna byloby wyjsc wiec chyba by mi powiedzial ze co jak co ale on sobie poradzilby z tym :/
no ale powiem mu: ze ryzykuje zdrowiem, ze juz poprostu nie dam rady bo takie mam mdlosci i zoladek mnie boli ze nie dam rady i tylko lezenie ulge mi przynosi - no i poza tym praca na L4 tez ryzykuje bo w razie kontroli strace wszystko (to tez mu napomkne Babybust :D)...


kurcze ja nawet przez to wszystko w temacie nie jestem:)

gratuluje tym komu sie ostatnio udalo i kciuki za testujace :) :D

a ja musze sie wziac w garsc i nie dac sie zwariowac bo za bardzo sie nakrecam i stresuje :/ a przeciez ten czas powinien byc dla mnie najmilszy a nie a nie stresowac sie jakims szefem od siedmiu bolesci - zeby chociaz on byl taki w porzadku jak ja...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Zouza jesteśmy sami z mężem. Duży metraż więc jeszcze sporo do wykończenia. Kupiliśmy w stanie deweloperskim więc koszty ogromne. Ale mam moją kuchnię marzeń, salon, prywatny pokój M gdzie może sobie bałaganić, łazienki jeszcze nie wykończone (planujemy na wiosnę ogarnąć temat) no i przy sypialny różowy poddaszowy pokoik czeka na wykończenie. Różowy - bo tak na planach budynku nazwaliśmy i tak już zostało :-)
A tak naprawdę to dziecko potrzebuje dużo miłości a nie metrażu...
 
Ja absolutnie się z tym zgadzam :)

Ale w gre wchodzą inne kwestie, np. RYTUAŁ T - 2 fajki i kawa z rana, na (przepraszam wrażliwców) sranie ..
i gdzie ja z dzieckiem pójde?

Lato to jeszcze ok bo wyjdzie na balkon, ale zima ?!

Nie wiem jak to będzie, ale bedziemy musieli dać rade .. :)

Kuchni zazdroszczę, w mojej dwie osoby sie nie mieszcza :-D
a marzy mi sie taka wieeeeelka, piękna :-D
 
Melka chciałabym żeby to owu mi sie spóźniała(w razie tego to z mężem co 2 dni działamy :p), ale raczej myślę, że jej nie będzie, bo ja w tym cyklu bez żadnych leków, a ja mam tendencje do robienia się torbieli z niepękniętego pęcherzyka i pewnie będzie powtórka z rozrywki bo ten gamoń kazał najpierw naturalnie się starać jak wszystko wyleczone.... :( :(

Blair gratulacje bladziocha!!!!! Sciemnieje za kilka dni :)

Zouza &&&&& za owocne działanka :-D
 
ja juz po badaniach, ziąb tak straszny że przebiegłam szybciutko i wróciłam do ciepłego domku :)
wyniki w pon, ale jak patrzę na te bladziochy to jestem spokojniejsza, bo tendencja jest wzrostowa :D
próbowałam zrobić foty ale ja widzę, aparat widzi jak robi a jak patrzę na zdjęcie to niewiele widać...
mam nadzieję że jutro już będzie taki który da radę sfotografować, tylko że zostały mi już tylko płytkowe 25, bo 10 miałam dwa w gratisie

Zouza poprawiłaś mi humor tym kawałem :p dobry :p
to przez strach, jak będę miał betę i będę po terminie @ to odsapnę, cieszę się, ale ostrożnie, no i sytuacja w domu działą na mnie dodatkowo przygnębiająco

Anula ano powaliło, powaliło...

Melka :* obyś miałą w takim razie nadal dobre przeczucia :)
&&&&& żeby testy owu już Ci nie były potrzebne tylko ciążowe :D
zazdroszczę imprezy!!! też bym poszła na taką :p

Miss do Rodziców nie pójdę, bo mieszkają ok 200km stąd, z resztą Mama jest chora więc nie chcę się zarazić no i mieszkamy w mieszkaniu moich Rodziców, więc nie widzę tego że sie pakuję i wyprowadzam :p
będzie dobrze, chrupek na pewno ma się świetnie! :D o której masz wizytę?

Babydust ja wczoraj siedziałam i płakałam a on się darł, w końcu wyszłam bo to bylo lepsze, próbowałam mu spokojnie coś tłumaczyć ale się nie dało, a do gina nie pójdzie idę o zakład...

Julia to jest 9 cykl
zdrówka dla Maleństwa :)

Jazza o kurczę to współczuję sytuacji z byłym, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji, chyba bym nie wytrzymała..
wyciśnij M najmocniej jak się da, niech tym razem się postara! :p

Anna myślę że ktoś trochę sobie nawyolbrzymiał, ja się za bardzo na tych zwolnieniach nie znam, ale myślę że co do umowy to się nikt nie czepi, a co do l4 to sory, lekarz wypisał bo miał powód, niech oni udowodni że go nie było, myśle ze nie masz co się martwić na wyrost

Anula1988 miło Cię widzieć :* staram, bardzo staram się myśleć pozytywnie :)
u Ciebie już niedaleko :) wyprawka gotowa? :D


my mamy 70m2 i dobre usytuowanie bo obok bloku są szkoły i przedszkole, sklepy, komunikacja. 3 pokoje i fajna jasna kuchnia, więc dla mnie idealnie :D
 
To mój nowy "nabytek", na smyczy bo nie mogłam jej zdjęcia zrobić bo się łasi, już do ludzi się przekonuje i gryzie przy pieszczotach bo mleczaki jej wypadają akurat :)) Ale jest słodka i szczekała na wrednego sąsiada to jeszcze bardziej ją lubię :laugh2:
DSC_0331.jpgDSC_0335.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0335.jpg
    DSC_0335.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC_0331.jpg
    DSC_0331.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry