reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Blair, cos mało entuzjazmu w Tobie
choć troche nastaw się pozytywnie :)

anula, jesień ;)

Nie wiem jak u was, ale ja dziś kurtke zimową wzięłam
i szalik
i gdyby nie to że musze czapke wyprac to też bym ubrała ..
 
reklama
Blair kurka rurka :-) Ale powiem ci no wiem że to głupie ale od kiedy temp ci spadła moja głowa uparcie twierdziła że to zagnieżdżenie i nie mogłam tej myśli się pozbyć. Dbaj o siebie, teraz fasolinek najważniejszy ;-)
 
Blair
Poka!:-D super :-) nie martw sie trraz bym jrszcze poczekala a chyba przy kolejnej akcji ze star spakowalabym sie poszla do rodzicow a jemu w twarz rzucila opsikanym testem pozytywnym tak zeby sie od czola odbilo moze by wlazlo cos do tej lepetyny. Przepraszam to moje odczucie bo ja to impulsywna jestem bardzo :-D;-)

Zouza
:-D:-D:-D
Wiesz ze z tymi idiotami moj maz zgadl :p Mowi: hmm no pewnie losowo. I powiedzial ze my kobiety zyc bez nich nie mozemy i bylybysmy nikim haha :-D chlop ma marzenia :p
Anulcia
To ta jesienna pogoda. Tulam mocno :-* tez mam takie mysli... mi sie jesien tez udziela.

Melka
&&& za testowanie niedlugo :-)

Julcia
Milej pracy vdzis choc wiem ze pewnie ciezko bedzie :-\

Ja dlugo nie moglam zasnac bilal mnie brzuch i glodna bylam. Po 24 jeszcze jablko opierdzielilam. Cala noc snilo mi sie ze mojego chrupka juz nie ma :-\ strasznie boje sie wizyty... chyba pojade ze spakowana torba ewentualnie jakby cos sie dzialo...
 
Ostatnia edycja:
Miss chrupek był, jest i będzie ;-) My tu dobrej myśli jesteśmy i w tym oto poście przesyłam ci trochę mojej energii i pozytywnego myślenia ;-)
 
miss, bedzie dobrze !!

blair - no widzisz, super :-D

bardzo mi sie wolno odświeża to forum
niby pisze od razu pod komentarzem a tu mi potem 4 wskakują, masakra
 
A dziewczyny co do testów owu. Nie wiem jak u was ale u mnie w aptece są mega drogie a jeszcze ja mam różne długości cykli więc już w ogóle potrzebuje ich więcej. Kupiłam na allegro mega tanio i jak widać jak najbardziej prawidłowo pokazały owu. Miałam 50, zostały jeszcze 42 szt. I tak moja głowa wymyśliła że nie zdążę ich zużyć. Bo ja marzycielka jestem :-)
 
reklama
blair super wiedyialam , duzo odpoczywaj, nie daj sie malzowi podpuscic na bieganie ale tez nie kloc sie z nim, emocje nami w ciazy sa okropne ale do niczego dobrego to nie doprowadzi. nastepnzm razem wez go ze soba do gina niech poslucha ze to nie twoje wymyslzy tylko normalne zalecenia , trzymam kciui !!!

miss za twoja wizyte tez
 
Do góry