reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Ja juz w łóżeczku, myslalam ze pawia puszczę, napiłam sie soku marchwiowego i ledwo sie opanowałam.

Julka nie działam pochopnie, zaczęło sie od tego ze jestem leniem i ze z nim nie biegam (oczywiscie oba zarzuty śmieszne) i jak mi któryś raz to wypomniał to mu wykrzyczałam dlaczego nie poszłam biegać, to mnie lawina pytań uszczypliwych zalał i na koniec stwierdził ze powinnam pójść do psychologa bo ze mną jest cos nie tak. Pierwszy raz od 10 lat cos takiego usłyszałam, nagle wszystko we mnie mu nie pasuje, poza tym jak to mówił miał zimna twarz i oczy jakbym patrzyła na obcego faceta :(

Ale wiecie co jestem teraz mega spokojna, boje sie tylko jak jutro test zrobię ze juz nic na nim nie zobaczę, chyba bym zabiła...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Hej hej, to tak na dobranoc nadgoniłam, bo cały dzień zajęta byłam , w końcu skończyliśmy łazienkę, posprzątałam, na wieczór kolega stolarz jeszcze nam szafkę przywiózł do niej i montował, a potem pierwsza kąpiel w nowej wannie, to z mężowatym nastrój się zrobił na <3 :)))

Blair &&&&&&&&& za twoją fasolkę!! A chłop może się ogarnie, ja czasem też z moim się tak podrę, że już mi rozwodem pachnie ale zazwyczaj on mówi wiele rzeczy w złości a tak nie myśli... Może się opamięta, trzymaj się!!:*

Julia miałąm niedługo testować ale cykl się wydłużył mi, i nie wiem czy owulka wgl była, ciągle temp w dole i śluz jest jeszcze, więc poczekam gdzieś do 4.11 albo ewentualnie do @.....

Missiiss fajny brzuszek! :) taki okrągły typowo ciążowy :) &&&&&& za fasolinkę :)

Ja pzedwczoraj przygarnęłam wyrzuconego psiaka - suczkę białą w czarne plamy, nie jest jakimś cudem świata ale jest taka fajniutka i pocieszna, i została ulokowana u moich rodziców, codziennie ją odwiedzam jest słodka :) kupiłąm jej obrożę, karmę, zaszczepiliśmy ją i będzie miała dobre życie :) postaram się wam ją jutro pokazać :)
 
kornelia, pokaz koniecznie :)

Dzien dobry
Temp w dol :-D
Czyli powtorka z poprzedniego cyklu..

Tak mnie podbrzusze bolalo wczoraj ze zasnac nie umialam.
Ofc jestem nieprzytomna dzis ..
 
Zouza czyli temp jutro w górę? Szalona dziewczyna z szalonym wykresem :)

Miss &&& za wizytę

Kornelia a może cykl się wydłużył i owu dopiero będzie?

Blair pogadaj z G bo coś tu jest nie teges. On się w końcu cieszy czy nie czy o co chodzi.
 
Hej
Ja juz od pol godz nie śpię, męczą mnie takie mdłości ze mam ochote lecieć do wc, głowa za bardzo ruszyć nir moge. To możliwe zeby sama luteina powodowała tak silne mdłości?
Boje sie robić testu.... Z reszta on sie wybiera do pracy, to zrobię dopiero jak wyjdzie. Ale stracha mam niesamowitego.
Wczorajszym wieczorem sie nie przejmuje mysle o maleństwie.

Kornelia obawiam sie ze on tak myśli i jest przekonany w 100% ze ma racje
Piękny gest, czekam na fotki psiaka

Melka on twierdzi ze ciaza to nie choroba i powinnam uprawiać sport i latać ze szmata po domu, a poza tym testy i lekarza opinia nie sa dla niego wyznacznikiem, bo powinnam poczekać aż @ sie spóźni albo pójść na usg, tylko pacan nie rozumie ze jak od poczatku nie zadbam to nigdy tego usg nie zrobię....




Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
melka, tak mi się wydaje
czytałam instrukcje tego mojego testu i test pozytywny = owulacja w ciągu 24 - 36h
czyli na to wychodzi że jutro będzie już w górze ..

szkoda tylko że sobota i budzik na 4:30 :-D

choc z drugiej str chłop idzie do pracy więc od rana może cos więcej posprzątam :-D
 
reklama
A nie zaśniesz już po zmierzeniu temp? Sprzątanie o 4.30? Mówiłam - szalona :-)

Blair faceci z innej gliny ulepieni. Może boi się bardziej od ciebie dlatego czego aż @ się spóźni. Ja z mojego muszę zawsze wszystko wyciągać bo sam nie powie co myśli. Daj znać jak test ale jestem przekonana że będzie krecha.
 
Do góry