reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Miss jestem jestem czytam ale nice mam jeszcze now ego telefonu a ten Stary P mnie strasznie denerwuje .. agrr

Blair trzymam kciukasy &&&&&

Ja przeziebiona jestem i leze pod kocem . Maly wczoraj pokaszliwal i posmarkiwal i mbie dobilo :)
Fajny chlopczyk z niego i wczoraj przez przypadek udalo my side z 3 razy powiedziec Niania :D
 
Z G pokłóciłam tak ze zastanawiam sie nad sensem dalszego związku. Dowiedziałam sie ze jestem leniem ci nic nie robi u jestem chora psychicznie bo co miesiąc jestem w ciazy. U duzo innych rzeczy, wyszłam, wsiadłam w samochod pojeździć


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Blairr
:-( ci faceci.... :-( oni tak tego nie przezywaja jak my kobiety... dla nich zawsze przyjdzie czasjak nie teraz to pozniej. Tulam cie mocno i uwazaj tam na siebie jak jezdzisz... :*
 
Blaair ciesze sie ze tragilas na te pania i trzymam kciukaski. Lutke bez apliaktora jak to moja dr stwierdzila aplikator dla pan ktore se nie wyobrazaja palecem;)

Mychunia dobrze ze was przewoza i jestes pod opieka. Trzymajcie sie dzielnie
 
Wróciłam do domu, Boże tak sie boje zeby nie zaszkodzic fasolkowi...
Nie odzywa sie do mnie, ale to dobrze, nie jest wart mnie i tego dziecka, musze sie poważnie zastanowić co dalej...
Staram sie byc jak najbardziej spokojna, wzięłam nospe i zaraz wezme jeszcze jedna luteine. Boje sie ze juz po moim marzeniu...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Mychunia trzymam kciukasy za Was..;-)

Blair ja pierdziele kochana, badz ostrozna i niedzialaj pochopnie pamietaj teraz masz burze hormonow...
Hmmm ci faceci, pewnie polowy rzeczy tak nie mysli a chlapie jezykiem....powiedzial ci pare przykrych slow tym bardziej dotyczacych ciazy...
To pewnie dlatego im facet mniej wie tyn lepiej, oni tego niezrozumieja:/
Mam nadzieje ze emocje opadna pogadacie sobie na spokojnie!
 
Do góry