reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Julka na razie nie, ale nie wiem jak bedzie pozniej, bo moze zrobię tak ze niebede wchodziła do labu i bedzie z mnie robić moja prawa ręka, a ja tylko nadzorować i zbierać wyniki. W każdym razie nie zrobię nic co mogło by fasolkowi (jesli jest) zaszkodzić! To moj największy skarb! Kochana ten test trochę przeklamany ;p


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
E tam nie gadaj ze przeklamany. Moje tez takie byly ... stracilam juz nadzieje a tu bach beta 7,2 :-D

Zrobilam dzis te wyniki na zespol antyfosfolipidowy i bylam pewna ze beda na jutri a to do dwoch tygodni musze czekac... ale jutro do gina biore stare wyniki zeby ni ewentualnie wlaczyl clexane jak zdecyduje zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
Wiecej moich flakow ale w drugiej ciazy tez mialam zawsze wiekszy o pare tygodni i kazdy sie mnie pytal czy mam blizniaki czy wielowodzie :p naszczescie ani jedno ani drugie. Ale od jakiegos czasu kazdy mowi ooo chrzciny beda wiec postanowilam go upamietnic :-) w ogole moje dzieci sa wygodnickie bo takie male chrupki a zamiast m1 to sobie wielkie domy buduja ;-) antos jedynie skromny byl bo taki bembzol to mialam w 24 tc z nim.
 

Załączniki

  • 1414089317490.jpg
    1414089317490.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Miss pamietam Twoja akcje z betą ;)

Ja sie wymęczyłam ..
Bo chłop z przepukliną sie nie nadwyręża za bardzo :-D

W ogole zadzwonil do mnie jakis typ pyta czy zastal anne (tu pada moje nowe nazwisko) a ja ze .. eee nie znam :-D :-D

Oh god please help me...

----

Miss fajowy :) :)
 
Do góry